Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi szerintetek ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szerintetek ilyenkor a legjobb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet,hogy sok hasonló kérdés volt már itt, de remélem azért kapok néhány értelmes választ/tanácsot, csak , mert tehetetlen vagyok illetve nem tudom,hogy mit kéne csinálnom. (pedig kéne..)

A sztori annyi,hogy még három hónapja megismertem egy srácot neten, tök jól elbeszélgettünk skype-on meg minden, aztán januárban sikerült is összefutnunk (150 km-re lakik..) persze én csak barátként tekintettem rá. Majd rá egy hónappal később megint találkoztunk, de ő előtte elmondta,hogy kedvel meg hasonló.. én ekkor elutasítottam, mert volt már egy távkapcsolatom és nem akartam még egyet. Találkoztunk megint ami hihetetlenül jó volt, majd erről még beszéltünk egy darabig majd abba maradt a téma és nem is beszéltünk... aztán egyszer csak mondhatni megtört a jég, mert elmondtam neki,hogy én mit érzek stb...viszont már nem érzem olyannak a beszélgetéseinket mint eddig, és kevesebbet is beszélünk viszont én ennek ellenére sem tudnék nélküle meglenni. Hamarosan fogunk megint találkozni elvileg és itt van az amikor már nem tudom mi fog történni, viszont nekem azért kell az a találkozó,hogy biztos legyek abban,hogy mit szeretnék. De az a baj,hogy az is közrejátszik itt,hogy túl sok csalódás ért engem az előző távkapcsolatomba és nem tudom most,hogy vajon melyik lenne a helyesebb döntés összejönni vele vagy csak barátok maradni. (ami már nem lenne ugyan olyan még ennyire sem szerintem...)


( az idióta hozzászóló emberkéknek: legyetek szívesek kíméljetek meg a baromságaitoktól, tartogassátok másnak a beszólásaitokat :) köszöntem)



2013. ápr. 1. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a másik nem sikerült, ez még sikerülhet.

Nekem még párom nem volt, de már kudarcba fulladt barátságaim igen. Mégis próbálkoztam még utána is, és igaz barátokra leltem. Ne add fel csak mert egyszer nem jött össze!

2013. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!