Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan mértékű szeretethiányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mértékű szeretethiányom van, hogy szinte beleőrülök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy csomó barátnőm, de már egy jó ideje nincs. Eleinte nem is volt vele olyan nagy problémám, mert annyiféle más gondom volt/van még ezen kívül, hogy "szerencsére" el tudtam terelni róla a gondolataimat. Mostanában viszont extra szeretethiányban szenvedek, van hogy az exeimről álmodok, meg semmi másra nem vágyok, csak egy szerető barátnőre. Ugyanakkor nem merek összejönni senkivel sem, mert van egy csomó olyan problémám, ami miatt úgyis tönkremenne a kapcsolatunk, ha most lenne valakim. Mit tudok csinálni? Már a pia sem segít...

2013. ápr. 1. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Már a pia sem segít? Ha ahhoz fordultál emiatt akkor nem is csoda, hogy van egy csomó probléma ami tönkretenné a kapcsolatod...
2013. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pedig másképp nem lesz barátnőd, mert így elkent mondasz magadnak, ismerkedj, vagy levelezz, vagy csak beszélgess, vagy legyél a barátaiddal
2013. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudja senki, hogy min megyek át most. Ez, amit most kiírtam már csak egy ráadás. Azért is kezdtem el inni, pedig előtte nem azt mondom, hogy soha, de elég ritkán ittam. Vagyok annyira reális, hogy eláruljam: nem a pia az oka. Általában esténként mielőtt lefekszek aludni, megiszok a haverokkal 2-3 sört, hogy egyrészt társaságban legyek, másrészt, hogy könnyebben tudjak aludni, mert sokszor annyira szorongok, hogy még az sem megy.
2013. ápr. 1. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Valakit szerintem ha nem bírod akkor is "össze kell szedned" ha nem sokáig lehet veled... Egyébként egy kort azért mondhatnál...
2013. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

24F


Nem tudom, igazából sosem vertem át lányokat. Volt persze nekem is egyéjszakásom, de az eleve úgy is indult. Kihasználni nem akarok senkit, hogy csak azért legyen valakim, hogy ne legyek egyedül, aztán ha meg találok egy jobbat, akkor kidobom. Biztos nem esne neki sem jól.

2013. ápr. 1. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyát arra a csajok is ragadnak
2013. ápr. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát és mik ezek a dolgok amik tönkretennék? Sok tanulás vagy mi?
2013. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!