Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég ért véget egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ért véget egy hosszú távú kapcsolatom, annyira egyedül érzem magam pedig vannak barátaim és gyakran szoktam eljárogatni. Hiányzik nagyon az ölelés, szeretgetés nagyon szeretethiányom van . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Gondolom majd az idő segít:/
2012. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
majd lesz más egy idő után, gondolom
2012. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Új pasi?
2012. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel. A szeretethiány legtöbbször önértékelési zavarokból ered, egy kiegyensúlyozott, önmagát szerető embernek nincs szeretethiánya.
2012. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fejezd be a nyavajgást és kösd le magad. Előtte is volt élet, utána is lesz. ha állandóan azon kattogsz, hogy mennyire sz.r most neked, hogy ez hiányzik, az hiányzik, attól csak be fogsz kattanni.
2012. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem igaz ,hogy önértékelési zavar ,ha szeretetre vágyik vki mindig is igényem volta szeretetre és lesz is szerintem ez minden emberben megvan...
2012. nov. 7. 23:31
 7/12 A kérdező kommentje:
áh nem nyavajgok csak szar nagyon:///
2012. nov. 7. 23:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha szerinted ez így jó, miért teszel föl kérdést, hogy mit tegyél? Akkor örüljél, hogy szeretethiányod van, mert az király, és állítólag mindenkinek van.
2012. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csak egy apró észrevétel! az első hónap a legnehezebb... ha ezen túl vagy, könnyebb lesz... találsz egy másikat, akit szerethetsz...
2012. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kálváriát ugyanúgy megjártam férfi létemre, úgyhogy pontosan tudom min mész keresztül, mit érzel. Saját káromon azt tudom csak tanácsolni, hogy légy erős, keményítsd meg magad és csinálj olyan dolgokat amik elterelik a figyelmed, illetve segítenek felejteni, lenyugodni. Ha ez megvan, akkor fel lehet készülni lelkiekben egy következő kapcsolatra, és akkor lesz ölelés, szeretgetés is. :) Jelenleg én is itt tartok, hogy már elég erősnek érzem magam ahhoz, hogy nyissak újra, pedig sokáig úgy éreztem soha az életben nem bízom meg többé nőben. :)
2012. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!