Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam ki a 3 hét szünete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki a 3 hét szünetet, így, hogy nem is látom a végét? Beleőrülök.

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal, de ő most kicsit elbizonytalanodott, és 3 hét kommunikációmentes időt kért, hogy letisztuljanak az érzései, és így dönthessen a kapcsolat felett. Nagyon elkenődtem, és csak 3 nap telt el, sokat sírtam, és egyszerűen úgy érzem, hogy nem bírom tovább, írni fogok neki, mert szörnyű, hogy engem így kételyek között hagyott tipródni. De ha neki így jó lesz, akkor belátom, hogy meg kell tennem. Inkább mondaná azt most, hogy vége, de nem eszem, nem alszom, folyton az jár az eszemben, hogy gondol-e még rám. Mit tegyek? Annyira el vagyok keseredve:(
2012. márc. 27. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Utána úgyis kirakja a szűröd szóal keress közben mást, ha összejön jó vagy ha nem akkor úgyis szingli leszel!!!
2012. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
és a 3hét szünetben ha létesít szexuális kontaktot más lánnyal,aztán azt mondja a 3hét után, hogy téged választ,akkor minden rendben lenne?
2012. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. Nem ismerkedős szünet, hanem gondolkozós, tudom, hogy nem azért kérte, hogy megcsaljon. Ha mégis kiderül, akkor én teszem lapátra, de tudom, hogy nem így lesz.
2012. márc. 27. 20:55
 4/18 Nanamia ***** válasza:

Nem értem a teljes kommunikációmentességet...nem tartom jó ötletnek, ugyanis egy kapcsolat fontos tartópillére pont ez lenne...Kommunikáció nélkül hogyan lehet megoldani a fellépő problémákat? Pont, hogy beszélni kellene ezekről. És ilyenkor a távolság nem lenne gond, beszélgetni lehet. Nyilván nem úgy, hogy a másik nyakán lógva, de szerintem kéne...

Ha valaki nekem ezzel állna elő, hogy ebben az időben semmi beszélgetés, egymás keresése, már elkönyvelném, hogy 3 hét alatt akár kereshetnék is újat, nincs miben reménykednem.

2012. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De nincs baj a kapcsolatunkkal, már mondta, hogy nem tud egy olyan dolgot se megemlíteni, ami zavarja, és hogy nagyon szeretne szereti, de nem biztos benne, hogy szeret. Ezért kell neki idő, mert ezt most nem rajtam múlik, ezen nincs mit megbeszélni, csak azt kell eldöntenie, hogy szeret-e. Ő is legalább ennyire rosszul nézett ki a múlt héten emiatt, mint én, biztos, hogy nem keres mást, nem becsajozásra kell neki a szünet.
2012. márc. 29. 14:04
 6/18 anonim ***** válasza:
Na oké, de egyáltalán hogy jutott idáig???? És hogy merült fel benne hogy már nem szeret??? Nagyon nem tiszta ez az egész!
2012. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha nem tudja eldönteni, hogy szeret-e, akkor sajnos szerintem nem szeret. A szerelmet érzed, tudod, főleg 2 év után. Én őt is megértem, nyílván ennyi idő után kötődik hozzád, ő is sajnálná belátni, hogy vége. Gondolom azért kért távolságot, hogy felmérje, mennyire hiányzol neki, amíg külön vagytok. De szerintem saját magát is becsapja ezzel, nem akarja elfogadni, hogy elmúltak az érzések. Tudom, hogy nagyon nehéz lehet most neked, de szerintem várj, amíg ő keres. Aztán, bármi is a döntés, beszéljétek át jó alaposan. Sok sikert!
2012. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Úgy merült fel benne, hogy rákérdeztem, hogy miért nem mondja soha. És elkezdett agyalni, és rá egy napra azt válaszolta, hogy mert nehezére esik, valószínűleg azért, mert nincs is így. Átbeszéltük az egészet, hogy akkor van-e így értelme. Azt mondta, hogy nagyon szeret, de nem szerelemmel, és nem akar elhagyni, de kitolni se akar velem, mert nem biztos az érzéseiben. Így közös elhatározásra csináljuk ezt a próbát, azt mondta, ha 3 hét múlva megbánja az egészet, akkor visszacsináljuk, és teljes gőzzel belead mindent (most volt benne egy kis kényelem is) ha pedig 3 hét múlva úgy érzi, hogy nem is hiányzom, meg semmi, akkor vége.
2012. márc. 29. 14:17
 9/18 A kérdező kommentje:
Kértem, hogy ne csapja be magát, mert azzal engem is becsap, és hogy legyen nagyon őszinte. De én alig tudom ezt kivárni...:(
2012. márc. 29. 14:20
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez az egész szünetesdi egy komisz önámítás.

Ilyet két okból tesznek a pasik: szabadon csajozni akarnak, vagy kíméletesebbé akarják tenni a szakítást.

(Ez persze csak szándék, nem lesz ettől kíméletesebb...)


Egy viszonylag komolyabb tétet mernék ezekre tenni.


Írj 3 hét múlva, ha nem ezek következnének be...!

2012. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!