Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás utáni barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni barátságból újra szerelem?

Figyelt kérdés
7 hónapig voltunk együtt a barátommal szakítottunk, azt mondta h már nem azt érzi amit az elején és h most neki jobb lesz egyedül. Barátság lett belőle ami elkerülhetetlen mivel baráti körünk is ugyan az és ő mondta h szeretné ha jóban maradnánk. Ő szokott felkeresni. A helyzet az h a barátságunkban vannak extrák ( lefekszünk egymással együtt alszunk stb)A többi barátunk elött is olyan mintha együtt lennénk mindig találkozunk amikor itthon van( külföldön dolgozik) Megjegyzéseket is szokott tenni pl h neki még ki van téve a közös képünk a telefonjában is ugyan úgy van beírva a nevem mint régen. De még mindig azt mondja h neki ez jó most igy és h nem tudja h mit érez. szerintetek mit tegyek?

2013. ápr. 1. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szakítás után nincs barátság, szerelem pedig még annyira sem

gondolkodj el azon h valamiért vége lett a kapcsolatnak, valamiért nem működött

összejöhettek újra, pár hónapig megint jól ellesztek, majd megint jön a szakítás amint előjönnek újra a gondok és a múlt

azt javaslom lépj tovább és ne gyötörd magad egy elmúlt szerelem miatt 22F

2013. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a szakítás oka, hogy nem volt biztos az érzéseiben. de akkor miért keres?
2013. ápr. 1. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

mert még szeret

én 3 éve szakítottam az egyik exemmel, és még mai napig eszembe szokott jutni, néha beszélgetek vele facen, és folyamatosan feltörnek bennem az emlékek, jók és rosszak egyaránt.De tudom hogy újra kezdhetnénk, hiszen mondta hogy még mindig szeret, de nem tudnám megtenni, mert már tudom hogy nem működne a kapcsolat...eddig sem működött pedig többször is újra kezdtük, akkor most miért működne...uhh bocsi a monológomért :/

tehát én úgy érzem nem éri meg ezzel foglalkoznod, majd idővel elfelejted és könnyebb lesz, csak még ő sem tette túl magát rajtad 22F :)

2013. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! remélem is h az idő mindent megold
2013. ápr. 2. 15:02
 5/5 anonim válasza:
szerintem vagy minden vagy semmi. két út van, és középen nem lehet mindvégig megmaradni.szerintem szakíts vele úgy teljesen véglegesen h nem fekszetek le, nem alszotok együtt stb. de tégy amit te akarsz.
2013. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!