Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem, de mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem, de mi van ha vége?

Figyelt kérdés
Szeretek vele lenni, jó társaság nagyon, bele vagyok esve. De egyelőre még csak barátok vagyunk. Én többet is akarnék tőle, de ha esetleg szétmennénk (és márpedig nem úgy ismerem őt, mint aki mostantól kezdve leélné az életét valaki mellett) akkor vége lenne ennek a jó viszonynak. Tit mit tennétek? Próbáljak meg leállni róla a barátságunk végett, vagy hátha lesz belőle valami jó szerelmi kapcsolat?
2013. febr. 2. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen vége van mint a huzat.
2013. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Várj még egy évet anélkül, hogy tennél bármit is. Azt fogod kívánni, bár soha meg se ismerted volna, és kétségbeesetten fogod keresni a kiutat a kín előle. Ennyit a megőrzendő barátságról. Nem fog menni, meg fogsz szépen hibbanni.
2013. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért csapod be a másik embert? Ha már az első pillanattól kezdve tudod, hogy tőle többet akarsz?
2013. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még, aztán csak utána lépjél.
2013. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most már fordulj oda hozzá és teritsd a lapjaidat, mert ha kiderül, hogy szinházat adtál neki elő-el fog fordulni tőled, és még annyi esélyed sem lesz-mint most.
2013. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, a nagy igazság az, hogy ti most se vagytok legjobb barátok, hiszen te szerelmes vagy belé... Így igazából nem veszthetsz nagyon semmit, csak úgy tűnik. Vagy fájdítod tovább a szíved, élsz látszatbarátságban vele h a közeledben legyen, vagy kockáztatsz elmondod mit érzel és lesz ami lesz. De egy biztos barátok nem vagytok jelenleg, azóta nem mióta te mást érzel...
2013. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De mondjam el neki? És mi van ha azt mondja hogy ő nem úgy tekint rám? Akkor vége annak a viszonynak ami közöttünk van. És akkor elveszítem őt, mert igen így legalább a közelemben van, és szeretek vele lenni.


Azt honnan lehet esetleg érezni, hogy ő többe bele menne-e mint barátság? Hogy hogyan viszonyul hozzám?

2013. febr. 2. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Teritsd a lapjaidat, mert igy ha tovább folytatod az előadást mint barát is elfogod veszíteni.
2013. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már jöttem össze így lánnyal, én csak azt tudom mondani, hogy akkor érdemes, ha látszik rajta, hogy tényleg veled marad jóban rosszban is, mert ha elveszíted, az duplacsalódás, mivel már barátként se fogsz tudni rá számítani és sérteni fog hogy más fiúkkal is szexel. Engem nagyon bosszantott a dolog amikor vége lett a kapcsolatunknak 2 év szexkapcsolat és másfél év párkapcsolat után. :)
2013. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Áááá nem hiszem hogy más fiúkkal fog szexelni. Ő a fiú, én a lány :D


De értem amúgy mire gondolsz. Őszintén szólva már most azon aggódom, hogy nehogy összejöjjön valakivel. Nem is akarom ezt így kijelenteni, meg rá gondolni, de eszembe jut hogy más lánnyal jár és féltékeny leszek.


Ja, kicsit belezúgtam...

2013. febr. 2. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!