Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kérlek segítesetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kérlek segítesetek mert nagyon parázok hogy mi lesz:c

Figyelt kérdés
szóval..a barátommal 1 éve vagyunk együtt.külön suliba járunk.januárban megtetszett egy fiú akivel elég jóba vagyok. de a barátom erről nem tud. és a fiúnak elmondtam hogy tetszik. igazából úgy van hogy szeretem őt is.de a barátomat is nagyon nagyon.és nem akrom elveszteni..örökre vele akarok lenni.viszont a másik fiút meg annyira meg akarom végre csókolni vagy valami hogy az hihetetlen.. és szerintetek ilyenkor mit tegyek? mondjam el a barátmnak /nem akarom:c/ vagy ne? és a másik fiú?? áá nem értem:cc segítsetek kérlek:(( 16 éves lány vagyok. 18 éves a barátom és a másik fiú meg 17. köszönöm szépen a segítséget :*

2013. ápr. 3. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Igazi kis rib.ncpalánta vagy!
2013. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Döntsd el,melyik kell,kettő nem maradhat...

Mondjuk még elég fiatal vagy,de lehetne több eszed is.

2013. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát igen tipikus ribanc vagy sajnos ez vagy te fogad el h nem lesz soha normális kapcsolatod :D :D
2013. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond el a barátodnak
2013. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy recept hogyan oldhatod meg ezt a kis mizériát:

1.Rendezz egy boxmeccset mint a barátok köztben

2.Spékeld meg azzal, hogy lehet rájuk fogadni

3.Ne fizesd ki a nyereményeket

4.Lépj le a 15 éves sráccal akihez nem is vonzódsz csak hogy még jobban megkavard a szart

2013. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt elfelejtettem mondani, hogy lehetőleg akkor lépjetek le mikor Vilibának kiverik a fogsorát!
2013. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
írd ki a facebookon
2013. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 RaZeR1912 ***** válasza:
Válasz a 2 közül...csak 1 maradhat :D
2013. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normalis kamasz erzes amit erzel. Nalam is volt. Sajna ez egy ideig mindig lesz, ha mar nem is a 2 fiuval fogsz jarni. Ilyenkor mindenkit "meg akarsz kapni" aki tetszik. Ez van. Sajnos neked kell eldönteni mi a fontosabb es ahhoz ragaszkodnod kell. Nem ismerünk es nem tudunk rendes tanaccsal ellatni.


Valaki azt fogja mondani elvezd az eleted minden percet, vagyis csinald annyi emberrel amennyit nem szegyelsz es elvezd, mas meg azt, hogy tarts ki az igaz szerelmed mellett, mert az többet er mint egy kis kaland barkivel.


Hogy melyik az igaz szamodra azt csak az idö es a tapasztalat fogja eldönteni, amikor 70 evesen visszaemlekezel es hogy meg vagy e elegedve az eleteddel vagy sem.


Azt vallald be amit nem szegyelsz, ami utan nem lesz lelkiismeret furdalasod es amivel tudsz elni. Ha nagyon az erzelmek iranyitanak akkor irany a hideg zuhany hogy kicsit tisztan lass es utana döntsd el. Ha nem zavar a megcsalas es a hazudozas akkor csinald azt, ha nem vagy olyan akkor maradj hüseges.

2013. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kussba legyél!Hülye lennél szólni a pasidnak!

A másikkal meg legyél ,,haver".

Ne szúrd el a kapcsolatod.De előbb döntsd el,hogy valóban szereted-e a pasid.Ha nem beszéljétek meg!

Gondold át mit teszel!Az se biztos hogy az a fiú lenne a pasid.

Ezt az üzenetet jól fontold meg!4

2013. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!