Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elrontott a párom valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elrontott a párom valamit velem kapcsolatban akkor lehetséges hogy emiatt már nem is számít neki sokat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Érdekesen hangzik a kérdés, tudom. A lényeg hogy a párom túlreagált valamit és veszekedés lett belőle. Aztán a végén belátta hogy igazam volt, de előtte eléggé megbántott. Lehetséges hogy emiatt lemond rólam, mármint fél attól a tudattól hogy most emiatt megutáltam és inkább hagyja is az egész kapcsolatot? :S Félek hogy ez mélyebb nyomot hagy benne...
2013. febr. 5. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ácsi...szóval ő bántott meg ő hibázott...bocsánatot kért, de attól félsz, hogy később elhagy a bűntudata miatt? :O Öööö....ez így elég furcsán hangzik. (bár nem ismerem a szituációt)
2013. febr. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy szakít veled, mert megbántott?? He?? Há nóórmális vagy lányom? Sűrgősen szakíts vele, te rettegsz, hogy elhagy.
2013. febr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztáztátok a dolgot? Beszéljétek meg.
2013. febr. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamiért neked van lelkiismeret furdalásod. Lehet, hogy mégis a párodnak volt igaza?
2013. febr. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2-esnek van igaza, igen, félek hogy elveszítem... most minden szép de bizonyos okok miatt nagyon tartok attól hogy ennek is vége lesz... mint az előzőnek is...
2013. febr. 5. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!