Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy altalaban miert nincs ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy altalaban miert nincs ma mar kitartas a parkapcsolatokban (dobjuk a regit hatha erdekesebb az uj alapon)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
mert könnyebb feladni, mint változtatni a megszokásainkon :)
2013. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is ez a mai tarsadalom legnagyobb problemaja

mert nem szeretjuk igazan egymast


nem ertekeljuk a masikat,

nem fogadjuk el a masik hibait

es gondok nelkul kepzeljuk el a vilagot

es lustak vagyunk, idot es erot fektetni a kapcsolatainkba

2013. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Fogyasztói társadalom hozta magával. Lusták vagyunk megjavitani ami elromlik inkább veszünk helyette másikat.
2013. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó vitatéma.

Először is, biztos vannak olyan emberek, akik azért cserélgetik sokszor a partnerüket, mert gyorsan megunnak egy személyt, vagy úgy érzik, tovább kell keresniük az igazit.

De lehet olyan eset, amikor egy párkapcsolat már annyira nem működik vagy annyira nincs meg a szerelem, hogy muszáj továbblépniük.

A kérdésed picit úgy hangzik, mintha azt tartanád helyesnek, hogy évekig legyünk együtt azzal az emberrel, akibe már nem vagyunk szerelmesek, és aki mer változtatni, az már nem is kitartó.

Egyébként azt hiszem, sejtem, mire gondolsz, de nem lehet egyszerű választ adni erre a kérdésre. Sokan éretlenek, fiatalok, azt érzik, bárhol bármikor találnak új párt, ezért könnyen dobják a régit.


Elnézést a hosszú válaszért, de ezen a kérdésen már én is sokat gondolkoztam. Kíváncsi vagyok a többi válaszra...


19/L

2013. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Pár hónapja olvastam egy jó mondást erre:

"Régen megjavították, ami nem működött... Ma lecserélik!"


Sajnos már a párkapcsolatra is igaz ez!


Az emberek nem tudják értékelni azt, hogy valaki IGAZÁN SZERETI ŐKET!

Nem működik? Sebaj, majd a következő jobb lesz! AZtán azt veszik észre, hogy ott állnak pár nélkül megöregeve és nincs senki mellettük!

2013. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogyasztói társadalom és kényelem

Mindenhol ezt nyomják. Pl. vegyél új tévét, akkor is ha a régi még jó, mert ez újabb-szebb. Mindenben/mindenhol ez van.

Egyre inkább az is divattá válik, hogy a NŐk meg tudnak lenni egyedül, nincs szükségük férfiakra. Ebből lesz a sok szingli nő, és a sok elnőiesedett férfi. Aztán majd 30-35évesen rájönnek, hogy üres az életük.

2013. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
igen,sajnos a csajom teszik ezt a legtöbbször mert az ismerkedés,kapcsolat elején hiperérzékenyek a legaprobb hibákra is és egyböl dobják a fiukat,azt hiszik találnak jobbat,nevetséges....nincsen hibátlan ember,mindenki hibázik,de azt meg lehet beszélni,megprúbálni legalább helyrehozni!
2013. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Az egész világban mindenhonnan ez az "üzenet" jön felénk, hogy cseréld le a régit, vegyél újat. Ha valami 1-2 éves, az már régi, ha mondjuk 5-10, akkor "őskövület". És így aztán valóban ilyenekké is válunk, hiszen az a "menő", akinek új cuccai vannak (új telefon, új ruha, új autó stb.), nem igaz?


Ezen az elven a partnerünket is lecserélhetjük egy újabbra, aki újfajta (nem biztos hogy jobb, sőt...) élményekkel gazdagít. Miért kell végigkűzdenünk egy életet egy valakivel, amikor manapság bármikor válthatunk, ott van egy csomó "webáruház", ahol keresgélhetünk a lehetséges partnerek között? A változatosság gyönyörködtet...


Én 1-2 év után meg szoktam unni a partneremet, elmúlik az újdonság ereje, és jönnek a "szürke hétköznapok", az elvásárok, a számonkérések stb. No, ilyenkor van elegem, és kiadom a kedvesem útját, hogy néhány hét pihenő után egy újjal kezdjem. Nem olyan rossz ez...

2013. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most miért kellett lepontozni? Mert nem oldalakat irtam a témáról?? A legfőbb oka akkor is ez. A kapcsolatot alapvetőnek veszi az ember, ahogy általában véve mindent ami az életében van csak akkor figyel fel rá amikor nincs rendben vele valami az egészség és a párkapcsolat pont ilyen dolgok. Folyamatos odafigyelést és ápolást kívánnak. A párkapcsolattal rengeteget kell törődni de ha a mindennapok terhei a rohanás mellett sokan éppen a partnerükre, a családjukra nem tudnak időt szakítani. Amivel nem foglalkozunk az pedig elsorvad ideje lenne észrevenni hogy erőfeszítések nélkül nincs eredmény.
2013. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8-as neked meg gratulálok! Az ilyen emberek miatt van annyi kóbor kutya is. Úgy látszik már a partnerek is erre a sorsra jutnak. Érző emberekről van szó, héééé nem lehet eldobni mint egy használt zsepit!!!
2013. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!