Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal elég sokat veszeksz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal elég sokat veszekszünk. Linkelnétek olyan számokat amik arról szólnak hogy fogadjuk el egymás hibáit vagy csak hogy örüljünk hogy vagyunk egymásnak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A történet nem számokról szól! Beszélgetésről! Kölcsönösen, egymással. Nap mint nap. Toleranciának hívják.

De ennek is van határa. Józan paraszti észnek hívják és előrelátásnak.

2013. ápr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mészáros Benjamin válasza:
Nem arról szól amit te szertnél,de szerintem elég elgondolkodtató.Punnany Massif -Élvezd.Emellett szerintem nem a szöveg fontos egy dalban hanem a ritmus és maga a hangok,az hogy milyen érzelmeket váltanak ki belőlled.Pl Infinity-Guru josh project (nyári emlékek,társas élet), Flypside- Happy birthday (mennyire fontosak vagyunk/lehetünk egy bizonyos embernek,emberek közötti kötelék),The Offspring - You are gonna go far kid (soha nem szabad feladni,ezt csak azért írtam mert futok és eleinte kiszoktam fulladni de amikor meghallotam ezt a számot akkor egyfajta kitartást nyútott,hogy akkor is lefutom azt a távot amit akarok) Ezek a száok ezeket vátsák ki belőllem. Te is próbálj meg inkább magára a zenére koncentrálni ne pedig a szövegre,hidd el sokkal több érzelem felfog szabadulni benned így,és bocs,hogy ennyire eltértem a tárgytól,de reméllem tudtam segítteni :)
2013. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!