Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy veszekszünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy veszekszünk, utána nem bírjuk egymás nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, de egy csomót veszekszünk, s ami a legrosszabb, hogy nagyon durva dolgokat is egymás fejéhez vágtunk már. Kvittek vagyunk, tehát mindkettőnk hibás ebben. Félek, hogy van pár dolog, amit nem bírunk már lenyelni. Viszon mikor előjön, hogy szakítsunk, nem tudjuk végigcsinálni, keressük a másikat, aztán bevalljuk, hogy nagyon hiányozna a másik, majd kitaláljuk, hogy kezdjük újra...aztán megy az egész elöről. Nem tudom...mit tegyek? Miéřt nem tudunk egymástól elszakadni? Azok után, hogy ennyi mindent a másikhoz vágtunk, tényleg szerethetjük még egymást ? Hogy lehetséges ez? Annyiszor megsértett már...igaz, én is őt. De így hiába látom be, amikor veszekedésre kerül sor, nem bírom visszafogni, csillapítani magam, és egy idő után ő rákontrázik a dologra, aztán én még jobban, utána ő, és ez így megy egészen, míg szakítunk, aztán mégsem...
2012. aug. 27. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Mintha a Lóriékat látnám..:D(egyik ismerősöm)

A pasi szerelmes a csajba nagyon, a csaj is szereti, csak mindegyik f.szán tud veszekedni, aztán egyszer együtt vannak, egyszer nem. Ők sem tudják néha mivan.:D

2012. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző : nem Michelberger Dorináról meg a palijáról beszelsz?
2012. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megvan a láng. Ennyi. :) Szeretitek egymást és a sok veszekedéssel csak még jobban feltüzelitek a másikat. Szerintem ezzel nincs semmi baj.
2012. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!