Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el viccesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el viccesen a legjobb barátomnak hogy járni szeretnék vele? Ő is meg én is 13 évesek vagyunk

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért pont viccesen akarod neki elmondani? Gondolom milyen komoly lesz a kapcsolat is akkor..:D

17f

2013. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem inkább komolyan mond el neki, hidd el többre mész vele.
2013. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szeretném odavágni neki hogy akarok vele járni mert én ismerem és annyira nem komoly gyerek ezért szeretném neki csak viccesen elmondani de mindenképpen személyesen és amúgy köszi
2013. ápr. 6. 12:59
 4/7 Evilkiller ***** válasza:

Hát, ha szó szerint fogalmaztál, és tényleg a legjobb barátod, szerintem inkább ne mondd meg neki!

Nem akarlak elkeseríteni, de 13 évesen annak a valószínűsége, hogy együtt maradtok, annyira minimális, hogy megemlíteni sem érdemes!

És tapasztalat, hogy ha összejöttök, aztán szakítotok, az tönkre vágja a barátságot is!

Szerintem minimum várj ezzel!

Ismerkedj másokkal is, szerezz tapasztalatot, aztán ha még 5 év múlva is úgy érzed, hogy vele akarsz járni, akkor már elmondhatod, és hidd el, akkor már olyan gondod sem lesz, hogy hogyan mondd el!

2013. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Részvétem.Az én "haverom" is ilyen.Nem lehet vele komolyan beszélni ,viszont ő nem meri megkérdezni úgyh...szerintem nem mond neki sehogy(max. tehetsz rá utalásokat) ,ha nem csókold meg és abból már egyértelmű ,hogy jártok ,nem? Vagy már volt csók?
2013. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és 14L
2013. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még nem volt csók és a másikra viszatérve attól még hogy 13 éves vagyok lehet belőle komoly kapcsolat nem minden ember egyforma :) szerencsére
2013. ápr. 16. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!