Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok mert elhagyott a barátnőm, két napja. Én nagyon szerettem és nem bírom ki nélküle. Ráadásul egy osztályba járunk és minden nap látjuk egymást. Egyszer már szakítottam vele nagyon rég, és fél évet voltunk külön. De azóta kibékültünk és másfél évet voltunk együtt egészen mostanáig. Azért szakított velem mert április elsején megvicceltem, és elvileg "átestem a ló túloldalára". Pedig nem is voltam olyan durva vele. Meg mondtam neki hogy bocsásson meg, nem is egyszer, de nem használt. Ez mind hétfőn volt és tavaszi szünet, emiatt nem is találkoztunk mert még aznap elment bulizni ami nekem nagyon rosszul esett hogy az éjszzakába egyedül a barátnőével mászkál a városban. Kedden sem találkoztunk mert "tanulnia kellet" és én is rákontráztam hogy nem akarok vele találkozni. Szerdán már suliba kellet menni, de akkor sem beszéltem vele mert mérges voltam rá hogy miaz hogy egyedül megy bulizni szó nélkül, titokba, ugyan is nem mondta meg nekem én is mástól hallottam. Mi mindig megbeszéltük egymással hogy ki hova megy bulizni, mert általában együtt szoktunk menni. Emiatt nem is szóltam hozzá szerdán. Aztán másnap (csütörtökön)sem szóltam hozzá mert mérges voltam rá emiatt. Aztán csütörtök délután közli velem az osztályban mindenki előtt hogy ő most szakít velem és megne próbáljak próbálkozni nála mégegyszer, és ezt mind hangosan hogy mindenki hallja. Én meg nem tudtam mit mondani azt mondtam hogy oké. Aztán este fele találkoztunk mert mondta hogy akar velem beszélni. Bővebben elmondta hogy bunkó vagyok és nagyon felidegesítettem április elsején és nem kértem bocsánatot és hogy nem csak emiatt mert hogy máskor is voltam bunkó és ebbe belefáradt. Ezzel az indokkal szakitottunk és egy ártatlan vicc miatt hátrahagyott másfél évet. Pedig én is szakithattam volna vele mert ő nagyon más eset mint más lány, nagyon hisztis, erőszakos, néha idegbeteg de mégis képes voltam elfogadni úgy ahogy van. Szerintetek lehetne nála esélyem? Vagy csak meg akar leckésztetni? Nem tudom mit csináljak, itt bömbölök miatta 2 napja de le se szar. Itt bunkózik velem és bántóan viselkedik velem. Hagyjam a fenébe? Vagy egyáltalán mit mondjak neki? Szóba se ál velem... Pedig én tiszta szívemből szeretem és ezt el is mondtam neki de semmit nem reagál erre :( Egyáltalán ilyen esetben mit kell csinálni?

18/F



2013. ápr. 6. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, jobbat érdemelsz. Micsoda bunkóság már, mások előtt szakítani!
2013. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, vissza fog ő még sírni téged. Még annyit tehetsz, hogy ha voltak hibáid a múltban, akkor azokat őszintén megbánod, és bocsánatot kérsz tőle. Ha ezek után se áll pozitívan a dologhoz, akkor felejtős, próbálj meg túllépni rajta.
2013. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ,jobbat érdemelsz , és tényleg mekkora bunkóság már mindenki előtt szakítani ?!?
2013. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!