Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány az előző barátjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány az előző barátjával rondán viselkedett, velem is így fog?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon tetszik, és úgy hallottam (és úgy is veszem észre), hogy én is bejövök neki. Ott van a gond, hogy az előző barátjával nem bánt valami szépen, mint aki nem is szerelmes kb belé...fura volt vele, sokszor nem kereste pl telón, meg ilyenek. Ezt én nem tudom, úgy hallottam, de amikor egy társaságban voltunk, az biztos, hogy a pasijához nem nagyon bújt oda. Meg volt, mikor csak úgy kidobta a fiút, és összejött egy másikkal. Félek, hogy velem is ilyen lenne. Oké, hogy akkor dobjam, de elég hamar szerelmes tudok lenni. Amúgy velem soha nem volt ilyen, alig akartam elhinni, amiket mások mondtak, hogy miket megengedett magának. Csak játssza előttem a fejét?
2013. ápr. 5. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az elöző batátjával volt csak baja.. de ha nagyon gáz dolgokra volt képes, akkor jobb elkerülni.


Szerintem még most keress más lányt, mielőtt szerelmes leszel belé és veled is ezt tenné..://


:))

2013. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nézd így kívülállóként elég rossz fényt vet a lányra, az különösen, hogy bizonyos dolgokat megenged magának, vannak elképzeléseim, ha nem akarsz ilyen megalázó helyzetbe kerülni, akkor felejtsd el, de ez a Te döntésed N
2013. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gratulálok hogy hiszel a kavarós hazug pletykáknak. bele gondoltál már abba, hogy ebből semmi sem igaz? utólag az exéről bárki bármit hazudhat... ennyi a véleményem...
2013. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkozom, hogy tuti van benne kamu is...de az, hogy másik fiúval összejött pár hétre, az tuti, mert azt én is tudom. Ez azért kicsit durva...nem?
2013. ápr. 5. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Rólam is beszéltek már mindenféle hülyeségeket, elképzelhető, hogy ezek csak rosszindulatú pletykák.

Persze lehet, hogy igaz, de szerintem nincsenek eredendően rossz emberek, ha te odaadó, szerető párja leszel, és ő is szeret téged, akkor nem fog veled rosszul bánni. Inkább a helyzetek formálják, hogy ki mikor hogyan viselkedik.

Én személy szerint sose jönnék össze olyan pasival, aki a múltam miatt ítélkezik (vagy ilyen ostoba pletykák miatt akár), mivel az a múlt, az akkor volt, a jelent meg a jövőt felépíthetjük együtt teljesen máshogy. Ha valaki nem érez magában annyi szeretetet meg kitartást az irányomba, hogy ebben higgyen, akkor nincs is miről beszélnünk.

21L

2013. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne higyj a nőknek, általában azonosítják magukkal a lányt, mert találnak valami közös vonást. zsák a foltját, tudod! :)

én a helyedben, ha tudom, hogy ilyen sérülékeny vagy, nem kockáztatnám meg. legyen önérzeted, olyan az igazi férfi

2013. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!