Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szeretkezni velem a párom?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, és szeptember óta együtt élünk. Fiatalok vagyunk, én(lány) 20 éves, ő 30. Eleinte elég sokszor szeretkeztünk, volt, hogy naponta 2x is. Pár hónapja, pedig csak átlagosan 3-4 hetente szeretkezünk csak. Volt már, hogy közeledtem, de ő elutasított, fáj a feje, fáradt stb., ezekkel a kifogásokkal szokott burkolózni. Természetesen beszéltem erről vele, és mindig azt mondja, hogy fáradt szokott lenni, vagy épp azt, hogy neki is hiányzik és, hogy többször fogunk szexelni, de eredménye nincs..

Megcsalni biztos nem csal.

Mi történhetett? Mi lehet a baj?


2013. ápr. 5. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Miért vagy benne olyan biztos hogy nem csal meg?

Vagy tényleg fáradt.

2013. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
mert már megunta a muffodat,ennyi
2013. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen ugyanebben a cipőben járok, és nagyon szeretjük egymást, tudom, hogy ő nem csalna meg meg semmi, és nem tudom miért volt az, hogy az elején tök sokat, most tök keveset, mi nyár óta élünk együtt. én 19 lány vagyok Ő 28 fiú. szerintem a stressz lehet a legnagyobb gond.. mert sokat stresszel egyéb gondok miatt.. sajnos bármi kiválthatja, hogy fáradékony, fejfájás stb.. :/
2013. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Én 22 vagyok a párom 31 és mi 2 éve vagyunk együtt, de mi most is annyit szeretkezünk mint ezelőtt, neki is szokott lenni olyan hogy áradt, meg ilyenek mivel sokat dolgozik, de ha közeledek felé soha nem mond nemet!

Szerintem ezt jobban át kellene beszélnetek!

2013. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* fáradt
2013. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk is ugyanez volt azért, mert én nem szerettem a páromat. Szakítani akartam vele, csak annyira rám akaszkodott, hogy csak nagyon nagy erőfeszítések árán sikerült. Nem akartam vele szeretkezni, és az esett jól, amikor kibújtam alóla.
2013. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mar nem szeret.

Nalunk is ez volt :(

3-4 hetente volt szex , es akkor is en kezdemenyeztem.

Nem sokkal kesobb rajottem, nem szeret ( vagy meleg?) , otthagytam .

2013. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Unalmas neki, s cserébe még lusta is. Csinálj valami őrültséget, új helyszín (autó, terasz, műhely stb.), új dolgok (állva, ha eddig nem nyelted le tedd meg, amikor belép spontán pipáld le csak úgy, menj utána amikor zuhanyzik s kezdj hozzá, kezdj előtte matatni magadon este stb.. stb..)

Jó dolog megbeszélni a dolgot, de néha nem az segít hanem a fantázia.

2013. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyan ez volt velünk is, exem(26/F) az elején még állandóan csak szexelni volt kedve, nekem(18/L) viszont volt h már sok volt.. 2 évig voltunk együtt, de az utolsó pár hónap borzalmasan sz@r volt. nem nagyon akart szexelni csak ha már mocskosul hisztis voltam mert nem szexelt velem(tipik csak ha muszáj).. a Lényeg hogy szétmentünk, mert kiderült hogy nem szeretett már, és más puncira fájt a farka. :) (szó szerint ezt mondta az öccsének aki visszamondta nekem)
2014. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!