Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Tizenéves korotok óta együtt vagytok, és boldogok vagytok? Lehetőleg, ne tizenévesek válaszára gondolok. :)

2013. ápr. 7. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Most voltam egy gyerekkori barátom legénybúcsúján. 25 esztendős és elvette azt a lányt, akivel közel 10 éve jött össze. Első, és ezidáig az egyetlen szerelme volt.

A döbbenetet sokáig nem sikerült lelohasztani az arcom, illetve arcunkról, de hát létezik.

2013. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm 13 évesen jött össze a párjával,most 22 és a babát várják,anyum 15 évesen jött össze apummal,most lesz a 25. házassági évfordulójuk
2013. ápr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik! Csak nagyon kevés ilyen van.. Ugyanis nehéz, a mindennapi dolgok mellett, éveken át fenttartani a tüzet egy kapcsolatban.. Sokan megszokásból vannak együtt egy idő után, de a szenvedély és a szerelem eltűnik... 6 évig éltem anno együtt valakivel..és sajnos a végén rá kellett jönnünk, hogy nem jó dolog ha az ember előtte nem fedezte fel a világot..
2013. ápr. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi 20hónapot voltunk együtt.. Ebből 10-et együtt laktunk.. Az elején nagyon örültünk.. Összebújva egymás kezét szorongatva aludtunk el minden nap.. A végén rengetegszer sírva aludtam el.. Órákig könyörögtem,hogy bújjon hozzám. A vége az lett,hogy megcsalt és kidobott.. Azóta is minden este sírva alszom el.. Éjjel pedig vele álmodok,mert én tudom mit jelent az,hogy "örökké".. Azthiszem mindig bennem fog élni.. 19/L
2013. ápr. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik,csak a mai világban egyre ritkább.:)

Én 13 évesen jöttem össze a jelenlegi barátommal,most 16 vagyok,és nagyon remélem hogy nagyon nagyon sokáig együtt maradunk:)

(bocsánat hogy tizenévesen válaszoltam)

2013. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg tizenéves voltam és az első barátommal voltam, én hittem benne, azóta ez elmúlt és a másodikkal most sokkal jobb, már 4 éve. 25N
2013. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 8,5 éve ismerem a barátom, 7 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt lakunk :) (22 éves vagyok)
2013. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem akkor létezik. :) Én 4,5 éve vagyok a barátommal és most vagyok 20. Én hiszek abba, hogy a dolgokat, kilehet javítani, és a tüzet visszalehet hozni egy kapcsolatba.
2013. ápr. 7. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!