Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A betegségem miatt megromlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A betegségem miatt megromlott volna a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 éve élek együtt a párommal,szeretjük egymást.

Viszont már több mint egy hónapja szenvedek hasmenésben,az orvosom hiába csináltatott széklet vizsgálatot,negatív lett..hiába a normaflore,a hasfogók,nem múlik.

Vastagbél tükrözésem lesz,ami nagyon megvisel,hisz sokak szerint ez egy nagyon fájdalmas vizsgálat....

Tudom hogy a párom nem tehet semmiről,de mostanában annyira ideges vagyok,és sokszor feszült,kedvtelen,hogy látom ez kihat a kapcsolatomra is....



2013. ápr. 6. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,de egyszer azt hallottam,hogy a cigi segít.
2013. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem ez nem fog a kapcsolatod rovására menni, max. ha mégtöbbet idegeskedsz. próbálj meg megnyugodni, gondolj arra, hogy a vizsgálat után lehet rájönnek mivan és orvosolják, hamar rendbe jösz, és minden a régi lesz. szerintem ha van egy pár, és főleg ti már 3 éve vagytok együtt, akkor támogatniuk kell egymást mindenben, és ebbe betartozik a betegség is. nyugalom. és sok sikert a továbbiakban.

2013. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Senki nem azért akar párt, hogy legyen kit ápolni. De azért 3 év után, ha kiderül, hogy beteg valaki, elég nagy szemétség ezért szakítani. Én biztos, hogy sírig ápolnám a páromat (persze remélem nincs semmi komoly bajod.)

Az viszont nehéz lehet, hogyha még bunkó is vagy mellé.

Nem írtál konkrét esetet, de próbáld meg nem rajta levezetni a feszültséget. Ha előtte jól megvoltatok, ez nem teheti tönkre a kapcsolatot.

2013. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igyekszem nyugodtan túlvészelni ezt,csak annyira félek a vizsgálattól....ugye azt sem tudom mi a bajom....még csak hasi ultrahangra kell mennem,utána max 2 hét múlva jön csak a tükrözés....a hasmenésem nem múlik

A párom aranyos,folyton kérdezgeti hogy jól vagyok e,de már annyira unom a panaszkodást,hogy azt hazudom neki,hogy igen :((

2013. ápr. 6. 21:59
 5/7 A kérdező kommentje:

Bunkó nem szoktam vele lenni,csak például nekem így szinte sehová sincs kedvem elmenni,hamarosan itt a tavasz,ő meg szeretne kimozdulni....

meg mint írtam,hogy sokat kérdezgeti hogy jól vagyok e,ilyenkor meg eszembe jut hogy már egy hónapja semmit sem javult a helyzet,és ideges leszek :(

2013. ápr. 6. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valami bélfertőzésed lehet, egy vírus vagy baktérium, ami nem hagy nyugodni. Nem ettél valami egzotikus dolgot korábban?


Meg kell, hogy értse, hogy ettől ideges vagy. Én is nagyon ki tudok borulni, ha hosszabban beteg vagyok, és bűntudatom is lesz miatta, de a párom zokszó nélkül elviseli. Amint meggyógyulsz, minden a régi lesz majd, meglátod.

Nincsen valaki más, régi haver, akivel kimozdulhatna, amíg tart ez az állapot?

2013. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jut is eszembe, a barátom is átesett vastagbél tükrözésen. 14 éves volt és szalmonellás, és azóta is kellemetlen emlék neki, nem is szeret semmiféle anális izgatást kapni (hiába érdekel engem a téma, de megértem.). De véleménye szerint annyira nem volt fájdalmas. A lényeg, hogy lazíts, hamar túl leszel rajta.
2013. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!