Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Félek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félek az első csóktól

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan 1 hónapja vagyunk együtt de még nem csókolóztunk. Ő eléggé tapasztalt srác. Már volt hogy megpróbálta és nekem sikerült picit ráharapni a nyelvére.:D mit csináljak?16L

2013. ápr. 8. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
mindneki tart tőle elöször de ne görcsölj, csak hagyd hogy ö irányitson. csináld azt amit ő és ne harapdálj.
2013. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ManderleyRe ***** válasza:
Nehogy már! Nyugi :) Az első csók általában pocsék, próbálgassátok, hagyd hogy vezessen... :)
2013. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj én is nagyon féltem, emlékszem.. És borzalmas is volt, rosszul voltam az egésztől. Majd jött a második (nem azzal a sráccal, aki először megcsókolt, mert annyira berezeltem, hogy elküldtem..xD). A második már egész jó volt, viszont a pasi volt egy s*ggfej. Aztán a harmadik, akivel most vagyok: az első csóknál szabályosan akaratlanul is felemeltem a lábamat, mint a filmekben. Nagyon féltem, de elengedtem magam, és hagytam, hogy vezessen. Csodás volt:) Szóval csak bízd rá! Mint ahogy írtad, tapasztalt, tudni fogja, hogy kell:)
2013. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De aranyos!:)) mintha magamat làtnám, én is igy be voltam zsongva, aztàn eljött a nagy pillanat, ês NAGYON jò volt!!:D utàna vagy 10 percig magamon kívül voltam:D

Nem lesz semmi baj!:))

2013. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!