Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 7 év körkülönbség a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év körkülönbség a fiú javára sok?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Megismertem egy 16 éves lányt. A kérdés adott: szerintetek sok az a 7 év korkülönbség? Mert nekem nagyon tetszik a lány, de vhol meg tudom, hogy hozzám képest még "kislány" és biztos az ilyen tini lányok mást várnak egy kapcsolattól vagy én nem is tudom. Ilyen helyzetben még nem voltam. Persze hogy ha 20-27 lenne a felállás, akkor más lenne a helyzet, de így talán kicsit sok még a korkülönbség. Szerintetek? Nekem nagyon tetszik, de még is bennem van ez a dolog, hogy ennyivel idősebb vagyok. Elsősorban hasonló párokat kérdezek, akik között ilyen nagy korkülönbségek vannak és a lány még gimis. Nálatok működött ez a dolog? Előre is köszi a válaszokat.

2013. ápr. 8. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm 16 volt mikor megismertem, én meg 22 éves, most 27 vagyok a barátnőm 21, szóval lehet akármi még ebből, nem feltétlen baj a nagy korkülönbség, csak épp a szülőkkel ilyenkor meg kell vívnod a harcodat, hogy elfogadjanak, mert ugye a lány még fiatal, te meg már felnőtt vagy.
2013. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondtam én egy szóval is h előtte nem korombeli lányok voltak? Nem mondtam. Akkor meg ne szövegelj úgy, hogy nem is ismersz. Most így hozta az élet, hogy őt ismertem meg. Ez nagyon nem jelenti azt, hogy előtte nem voltak korombeli bnőim. De látom megint a szád előbb jár mint az agyad:)
2013. ápr. 8. 20:08
 3/8 anonim válasza:
Erre csak azt tudom mondani, hogy én 24 vagyok és töb embert ismerk akik pl: L 21-F31 tesom 26L-F36 haverom felesége 26L-haverom39 nekem vagy ami durva ismerösöm 24F-felesége 32 de 21-nek néz ki minden tulzás nékül
2013. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttem a párommal én 18 voltam ő meg 25. Köztünk is 7 év van, lassan egy éve együtt vagyunk,minden tökéletesen működik:) Az ő és az én szüleim is elfogadták a kapcsolatunkat. Szerintem, ha látják a szülők, hogy nem csak arra kell neked a lányuk, hanem valóban szereted, és oda vagy érte, akkor nem lesz ellene kifogásuk:)


19/N

2013. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az, hogy ez a 7 év sok-e vagy sem... nektek kell eldönteni... Mármint, ha a lány érett és nem hisztizik(mint a sok mostani lány) akkor normálisan fog viselkedni. Lehet, hogy néha gyerekes lesz, de ez csak bolondság. Szóval, ha komoly dologról van szó értelmesen letud veled ülni megbeszélni.

Nekem is van olyan ismerősöm, aki 16 éves a barátja pedig 22, de nagyon jól elvannak. Megértik egymást. Úgyhogy, szerintem simán működhet a dolog. Sok sikert! :)

16/L

2013. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ööö...lány vagyok,és 16 éves.A barátom 20,és fél éve járunk,eddig minden oké. :) Szerintem működhet! :D Hajrá! :D
2013. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
21 éves vagyok 14éves barátnővel
2015. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anett 22 válasza:
0%
Sok az a 7év szerintem
2015. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!