Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 év korkülönbség a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 év korkülönbség a férfi javára a mai világban teljesen elfogadott?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
nem. És nem is normális. még akkor sem, ha a nő erősen középkorú.
2013. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:
Soknak sok, de a te életed. Csak ha rosszul sül el, ne másokat hibáztass és ne az összes pasit.
2013. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez inkább apa/lánya kapcsolat tudat alatt.
2013. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jah ez már olyan mintha apát keresnél.


De ha tele van pénzel dúsgazdag és te öröklöd a pénzét és beteg és mindjárt meghal akkor megéri :)

2013. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezzetek meg egy hatvanas eveiben levö embert, hogy mennyire erdekli az elfogadas, amikor egy huszoneves csajszika lesi minden kivansagat.


Es csak megsugom, hogy sokszor nem a ferfi az, aki felelös ezert a szituert. Szüleim (8 ev korkülönbseg) lassan 30 eve boldok hazassagban elnek es gyönyörüek együtt, meg mindig flörtölnek, csokoloznak, ha szt hiszik nem latjak öket.

De edesapam bevasarolni nem tud ugy elmenni, hogy ne szemezne vele a penztaroskisasszony. Amikor elvittem fodraszhoz, összevesztek a csajok, hogy ki vaghatja a hajat meg ilyenek. Ha tehat nem lenne a hüseg mintapeldaja, akkor böven valogathatna.

2013. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez kib@szott beteges, gondolj bele, az apád lehetne, és még abból is az öregebb fajta.


32 év az olyan sok, mintha én egy hatévessel vagy egy hetvenévessel akarnék összejönni. Édesanyám sincs még hetven, és a fiatalabb gyerekem is több, mint hat...


Fúj!

2013. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Apa-lánya kapcsolat??? Inkább már nagypapa-unoka kapcsolat. Ez tökre nem elfogadott, beteges, ritkának számító kapcsolat felállás. Te mit kezdenél egy olyannal mondjuk 30 évesen, amikor a nálad jóval idősebb pasit, már csak pelenkázni tudod, mert annyira tehetetlen. Én a helyedben fiatalabb után néznék, mert ő legalább egy szinten lenne veled és nem kellene folyton aggódnom a társadalmi megítéléssel kapcsolatban. De ugye nem egy nős, családos emberről van szó? Mert, ha igen, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot sürgősen!!!


Nem kell velem egyetérteni, de én így látom.

2013. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1. ahogy Kavalier írta, valóban így van: "huszoneves csajszika lesi minden kivansagat" (ezt a férfi mondta), de szerintem az ilyen lányok egy normális kapcsolatban is lesnék a párjuk kivánságát


2. nem családos ember


3. nem rólam van szó

2013. jan. 24. 11:40
 9/10 anonim ***** válasza:
32 év szerintem már egy kicsit sok.
2013. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, hány éves a nő?

Mondjuk egy 90 éves nő egy fiatalos 122 évessel - miért ne?

2013. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!