Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év korkülönbség a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év korkülönbség a lány javára? Úgy h a fiú 18 a lány 22 Szerintetek érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
érdekes lesz, deszerintem nyugodtan belevághattok
2013. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor írok érdekesebbet:


Én 24F Párom 34N

2013. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ez is érdekes:) De ti már mindketten túl vagytok a "tini koron" :D A srác aki nekem tetszik viszont most lesz 18.. :S
2013. márc. 5. 23:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
4 év nem sok, később ez már nem fog látszani. Azért mondják, hogy kell pár év a ffi javára, mert ugye a nők biológiailag hamarabb...
2013. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak arra gondoltam h a legtöbb srác ilyenkor még csajozós korszakát éli. Szóval nemtom mennyire lenne ez tartós...

Így értem h érdemes e belevágni. Bár sejtésem szerint ez személyfüggő, de azért az évek is sokat nyomnak

Szerintetek?

2013. márc. 5. 23:23
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Ez tényleg személyiségfüggő, de nem is ez a kérdés, hanem inkább az, hogy mennyire érett.


Én például éretlen voltam 18 évesen, és ez a srác ráadásul csak most fogja majd betölteni. Ez alatt azt értem, hogy én az elmúlt 5 évben hihetetlen személyiségváltozáson mentem keresztül. Sokkal komolyabb és megfontoltabb lettem


Nem léptem félre 18 évesen se, de még is egy más ember voltam. Sokat változtam a javamra, érettebb lettem ennyi.

Döntsd el, hogy szerinted mennyire érett, te ismered, ezt csak te tudhatod

2013. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Idővel úgyis minden kiderül. A születési idő az csak egy dátum. A személyisége a fontos.
2013. márc. 6. 17:59
 8/12 WsAkosWs ***** válasza:
Vágjatok bele!!!!!
2013. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 pbbazsika válasza:
100%
sok szerencsét hozzá. vágjatok bele azt mondom. (17 éves srác vagyok.. és nekem is volt már ebben a koromban egy 24 éves barátnőm. néhány hónapig tartott, azaz vele tartott eddig a legtovább) LEGYEN TARTÓS AZT KÍVÁNOM!! :)
2013. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi!:))
2013. márc. 8. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!