Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni? :S több lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? :S több lent

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akibe beleszerettem, viszont az a probléma hogy 200km-re lakunk egymástól és még élőben nem is láttam csak baszélgettünk meg skype és hasonlók. szóval nem a külsejébe hanem a belsejébe estem bele, és akármit csinálok nemtudom kiverni a fejemből.. vagyis minden nap úgy telik el, hogy az ébren töltött óráim 85%-án ő jár az eszembe. és hát ő is szeret nagyon de nem úgy ahogy én, vagyis aztmondta hogy énvagyok neki a legfontosabb szóval nemértem.. nemtudom h megpróbáljak járni vele vagy csak próbáljak kiesni belőle? mondtákmár hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot hogy nebeszéljünk, de nembírnék úgy lenni és azok alapján h sokan otthagyták már így ezért én sem akarok neki ezzel rosszat:S

2013. ápr. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy szeret Ő Téged? Szerintem érdemes lenne találkozni vele, utána nehogy azon emészd magad, hogy miért hagytad ki ezt a lehetőséget. Egyébként, szép dolog, hogy gondolsz az érzéseire, és nem akarod megszakítani vele a kapcsolatot. De gondolj bele, vajon Ő is ezt tenné Veled, hasonló helyzetben. Szereted annyira, hogy érdemesnek tartod ara, hogy találkozzatok? Mit vársz ettől a kapcsolattól tulajdonképpen? Menne szerinted úgy, ha csak időnként tudnátok találkozni? Ha igen, akkor szerintem találkozz vele.
2013. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy sokan hagyták már így?Hogy?

Szerintem is először találkozni kéne,és aztán beszélgetni komolyabb dolgokról,ha személyesen is így érzitek.

2013. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. kérdezőnek köszönöm ezen most elgondolkoztam, meglétom milesz:) 2. kérdező, azt h úgyhagyták úgyértettem hogy aztmondta neten volt már olyan ismerőse akivel mindennap beszélt és egyszer mindegyik abbahagyta. ez az amit én nemszeretnék megtenni
2013. ápr. 9. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:

"azok alapján h sokan otthagyták már"


menekülj ettől az embertől.

2013. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-esnek. Ez semmitmondó. Attól hogy 5 ember otthagyta, a hatodik is törvényszerűen ott fogja hagyni, tehát meg se próbálja?

Előítélet. Baj! Szerintem.

2013. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én lennék az utolsó aki otthagyná, ha meg is próbálnám se tudnám..
2013. ápr. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!