Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni? Vele maradhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? Vele maradhatok? Lehet ebből jó dolog?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy nagyon okos, és szép lány, de makacs is, nem tudom meggyőzni, azt mondja, hogy legyek nyitottabb és ne ilyen földhözrgadt, meg konzervatív... Református vagyok, ő is, megkeresztelték, és még konfirmált is, mégsem hisz igazán Istenben, azt mondja, hogy a Biblia metafórikus, meg, hogy akik természetről beszélnek azok egy felsőbb teremtő erő következményéről beszélnek, akik Univerzumrl azok ugyanennek az erőről, és akik Istenről azok pedig ugyennek az erőnek az összpontosulásárl, mert szerinte nem egy személy. Hisz a karmában, és néha még horoszkópot is olvas, és sosem jön templomba, azt mondja, hogy egy nap van amikor aludhat, akkor hagyjam békén.

F/22


2013. ápr. 6. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
ez legyen a legnagyobb gondotok, és boldogok lesztek:D a hit sztem magánügy, nem szabad, h vita tárgyát képezze:D
2013. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő isezt mondja, hogy nekem nem mindegy? mert neki mindegy, hogy én miben hiszek, de hogy lehetne mindegy? hisz ő nem fogadja el Istent
2013. ápr. 6. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
ez akkora gond? az én pasim is ateista(vagyis szerinte materialista, de mind1 is), nem témázunk erről, és kész..
2013. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki hisz,van aki nem,ezt nem olyan nehéz elfogadni.Lehet közös családot nem alapítotok,de ettől lehet a barátnőd.
2013. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy megtérjen, de a barátnőm nem hisz, egyszerűen elutasítja ... Húsvétkor isn yuszikról, meg tojásokrl, meg édességről beszélt
2013. ápr. 6. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
miért akarsz te bárkit is megváltoztatni?
2013. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%

Ezen ne lepődj meg, a legtöbb embernek erről szól a húsvét, sokan azt sem tudják mi történt ilyenkor.

Nekem is volt ilyen barátnőm, de egy idő után nem foglalkoztatott, hogy milyen vallási nézetei vannak.

2013. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondotok. Menj egyedül a templomba, és ne próbáld meg ráerőltetni. >.<
2013. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!