Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha van köztetek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van köztetek ilyen típus, akkor kérem, hogy magyarázza el nekem, ennek mi van, mi lehet a hátterében? Tenni akarok a változásért.

Figyelt kérdés

Szóval...Van egy belevaló nőd, aki mindent megtenne neked, de te, ha egyáltalán kapható vagy (havi 2-3-szor) akkor is csak egy bevett menetrend szerint max 10 perc alatt letudod úgy, hogy neked csak hanyatt kell feküdnöd. Közben féltékenykedsz a nőre,azt gondolod, mivel ő viszont elég vérmes, biztos levezeti mással a dolgait. Ha rákérdez a nőd, miért van ez a pangás, azt mondod, te nem vagy olyan vérmes típus. Viszont, amikor néha elutazol, akkor majdnem minden este élsz a net adta lehetőségekkel...

Amúgy más gond nincs közöttünk, és amióta együtt vagyunk ez így van, tehát nem egy újkeletű dolog. Csak gondoltam, hátha velem van a baj. Már minden praktikát bevetettem, kicsit híztam, hátha az a baj, semmi változás nem lett. Visszafogytam, ez sem segített. Elkezdtem sportolni (immár 3. éve) az sem segített a dolgon-mondjuk rajtam segített, mert így levezetem a feszkót. De ettől én még fiatal vagyok, és szeretnék kicsit többet együtt lenni vele. Ezért kérem, ha tudtok, segítsetek-mert ő magától nem fogja nekem elmondani a hátteret, ahhoz túl macho. Ja persze, én vagyok a nő.


2013. ápr. 9. 00:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

"van egy belevaló nőd"


kész, már itt kiestem

2013. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Kispö.cs szindrómás, kiöregedő félben lévő bi/homo hajlamokat elnyomó burgris parasztra utal az, amit fent leírtál.


NEM VALÓ HOZZÁD! Hány éves vagy egyébként? És ő mennyi?

2013. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Vannak, akiknek egész egyszerűen a szex nem annyira fontos, akármilyen hihetetlenül is hangzik. Viszont ha minden oké és féltékenykedni is szokott, akkor nem hiszem hogy gond lenne, biztos szeret téged, csak ő ilyen.
2013. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja és félre ne értsd, én nem olyan vagyok. Inkább az elentéte =)


Eszembe jutott mégvalami: Mondtad, hogy híztál-fogytál a kedvért. Mi van, ha nem az alakoddal van gondja..? (ha esetleg testi eredetű)

2013. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

32 én 33 ő.

Méretekkel sincs gond amúgy.

2013. ápr. 9. 00:16
 6/35 A kérdező kommentje:

"Vannak, akiknek egész egyszerűen a szex nem annyira fontos, akármilyen hihetetlenül is hangzik. Viszont ha minden oké és féltékenykedni is szokott, akkor nem hiszem hogy gond lenne, biztos szeret téged, csak ő ilyen."

Ezt úgy értsem, hogy az élvezet fontos neki, de az, hogy ezt nem tőlem (hanem magától) kapja meg, mellékes neki?

2013. ápr. 9. 00:22
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, fene tudja! Beszélgess el vele!
2013. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Ez nem az én "típusom".Én nagyon heves vérmérsékletű vagyok,és napi szinten igénylem a szexet,és nem bírnék végig csak feküdni...

Ezt mondjuk vele kéne megdumálnod...

2013. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%
segíthetek bepótolni azt amit tőle nem kapsz meg:Dd
2013. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Hát jó, nekiugrok sokadjára, viszont azt sem akarom, hogy a maradék kis kedv is elszálljon, értitek...kicsit olyan már néha, mintha Peg és Al Bumdy lennénk, annyi különbséggel, hogy én nem a kanapén élem az életem.
2013. ápr. 9. 00:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!