Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

14 éves voltam összejöttem egy lánnyal, ő volt első nagy szerelmem... aztán teltek a napok meg minden, voltak rossz és jó pillanatok... volt olyan hogy 3 hónapra szakítottunk aztán beláttuk h hiányzunk egymásnak... utánna egy ideig jó volt minden de aztán kezdett megint romlani a kapcsolatunk, gyakran veszekedtünk meg ilyenek... Aztán én megismertem egy lányt, aki nagyon jófej meg vicces és egész jól kijövök vele, és nekem kezdett megtetszeni a lány, de jobban. A Barátnőm erre rájött nagyon kiakadt és dobni akart miden áron, de aztán úgy döntött hogy válasszak, vagy a másik csaj vagy ő.

Az a baj hogy az exemhez valamilyen szinten erősen ragaszkodom, de felmerülhet hogy mégse illünk össze, hisz nincs olyan hét hogy ne lenne valami nagyobb vita. A másik lányt meg annyira nem ismerem, de viszont úgyérzem vele egész jól kijövök, és lehet vele megprobálnám. De vmilyen szinten visszatart az exem iránti érzés, de mivel muszáj dönteni így úgy döntöttem szakítok vele... Nem akartam hosszan leírni mivan mert tudnám részletezni de a lényeg ennyi ha valamit nem tiszta kérdezzetek és elmagyarázom.



2013. ápr. 10. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem mind a két embert zárd le. Egyik sem a te embered.
2013. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Válaszd a másodikat, ne félj a változástól. Ha igazán jól kijönnétek az exeddel, akkor nem is gondolkoznál ilyenen szerintem :)


20/F

2013. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A legjobb barátom is pont ezt mondta, de... mégis 2 évet voltunk együtt most lett volna a héten az évforduló és tessék.
2013. ápr. 10. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Jart utat jaratlanel ne dobj el...tartja a mondas! En a te helyedbe eloszor megprobaltam volna helyre hozni a dolgokat a baratnommel es ha nem megy akkor nyugodt szivvel bucsut mondunk egymasnak...
2013. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez kár mert 2 év az nagyon sok, de ha én ilyen helyzetben vagyok mindig egy mondás segít.

"Ha két embert szeretsz, akkor válaszd a másodikat, mert ha az elsőt annyira szeretted volna, akkor nem szerettél volna bele a másodikba"

2013. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!