Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem? Kettős kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem? Kettős kapcsolatból kilépni így? Többi lent

Figyelt kérdés
van egy 4 éves kapcsolatom együtt is lakom vele kicsit idősebb nálam és van egy 3dikas kislánya akit együtt nevelünk.szeretem őt mint embert de már inkább megszokásból vagyok vele és ha elhagynák félek mi lenne velük.de közben kialakult egy kapcsim egy velem egy időssel is az már 1 éve tart iszonyuan szeretem de tegnap szakitottam vele mert olyan rossz hogy nagyon kevesett találkozhatunk és folyton csalodást okozok neki.sajnos egyikünk sincs olyan anyagi helyzetben hogy összeköltözzünk.jobbnak láttam így de most nagyon hiányzik nekem és nem tudom bírom e így nélküle.ő egyből jelszot változtatott és máris csajokkal beszélget pedig tudom hogy szerelmes belém nagyon.most mégis egyből mással akar talizni,miért? így akar felejteni? vagy lehet erre várt? de akkor miért tartott ki eddig mellettem mindent elnézett és megtett értem.mit tegyek ??

#kapcsolat #óta!
2013. febr. 14. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jól döntöttél. Ha csak a megszokás tart egy kapcsolatban az régen rossz. Nem hiszem hogy hosszú távon működöképes a dolog. A másik sráctól meg mit vársz, sírjon? Boztos hogy rossz neki, lehet hogy abban reménykedet hogy őt választod. Most meg így próbálja feldolgozni.
2013. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:

Megszokásból sajnálatból vagy vele, ez mindig hatalmas hiba!

A másik srácon meg valóban ne csodálkozz! Próbál minél hamarabb túl lenni rajtad, és elfelejteni.


Noss, vele csúnyán elbántál, őt hagyd mostantól békén.

És a párodat el kéne hagynod szépen, és új életet kezdened.


És ne légy lusta!

2013. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen de ilyen helyzetben elég nehéz a srác akit elhagytam folyton telefonálgat hogy nagyon szeret vár rám ne haggyam magára és nem tudom mit tegyek anniyra szeretem nehéz nélküle .és ráadásul ő már elötte is irogatott más csjoknak hogy randizanak vele? akkor?
2013. febr. 14. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a lehetőség, hogy tanulj ebből. Te egyszer és mindenkorra felelős lettél azért amit megszelídítettél. -mondta a róka a kis hercegnek. Bár a rókának igaza volt, az ember a saját életéért is felelős. A 4 éve tartó kapcsolatodnak bizony te is a része vagy, ráadásul mivel ott az a kislány ő is része ennek. Gondolom egyszer már elvesztette az anyukáját.

A gondod valójában most is az ami 1 éve volt, nem a pároddal beszéled meg a problémáid. Egy kapcsolat ugyanis két emberen múlik. Én értem, hogy a nőknek vannak olyan lelki igényei, amiről mi pasik néha megfeledkezünk. Az odafigyelés hiányát, a figyelmességet vagy az egyéb olyan dolgokat amire neked lelkileg szükséged van, nem a barátoddal beszélted meg. Hanem mindezt egy másik férfitól kaptad meg, ugyanakkor ő is tőled kapta meg mindazt amire a 4 éve tartó kapcsolatodban a férfinek is szüksége lett volna. Nekünk pasiknak is van lelkünk, csak másként működünk. Te sem kaptál meg sok mindent amire szükséged lett volna, ugyanakkor te sem haza vitted mindazt amire egy férfi lelke vágyik. -Még akkor is ha úgy tűnik a másiknak nem kell több, hogy így jól el van mint a befőtt. Igen, csakhogy ő is ezt hitte rólad.


Minden ilyen helyzetben, amikor van egy család és így lesz egy harmadik, benne van sajnos az, hogy ebből az lesz, valakiknek fájni fog még hozzá nagyon. Most már viszont történt ami történt.

A pasik rettentően fognak utálni, mert azt mondom azaz írom. A srác, azért változtatott jelszót, és azért beszélget lányokkal, hogy feléd azt mutassa, hogy őt ez nem viselte meg. Azért is, hogy vissza adjon valamit a kölcsönből, mert ő eddig várt rád hűségesen és el kellett fogadnia, hogy te máshoz mész haza. Most pedig neked látnod kell, hogy ő igen is jó pasi és bármikor szerez magának valakit. Bár fáj neki, hogy elveszítetted, neked azt kell érezned, hogy te veszítettél.

Attól még ő szenved csak igyekszik méltósággal tenni.

Ha a 4 éve tartó kapcsolatodból a párod nem is fogja észrevenni, hogy te most szenvedsz a kislány szerintem biztosan megérzi majd.


Ha én jól értem a szitut, akkor neked, most nincs hová menned. Ha elhagynád a kapcsolatodat akkor sem. Ha pedig visszakapnád a srácot akkor sem. Már pedig, bármibe lemerném fogadni, hogy ha a srácot vissza is tudnád szerezni (mert tudom, hogy gondolkozol rajta) akkor ő tuti válasz út felé fog állítani : Azaz vagy elmondod otthon, vagy nem, de akkor felejtsd el. Ha pedig elmondod otthon sajnos benne van a pakliban, hogy két szék közül a földre esel sajnos. Így aztán szerintem nézz utána, hogy mit tudnál tenni, hová tudnál menni ha baj van. Ha pedig ezt már kipipáltad, akkor gondolkozz azon, hogy hogyan tudnád valamennyire jóvá tenni a hibáid. Mert ma ez a srác szenved, holnap lehet a másik fog és a kislány is. Velük is csak akkor tudsz maradni ha fontosak neked, ha túl tudod tenni magad a másik srácon és meg tudod beszélni otthon azt, hogy mit tehettek azért, hogy jobb legyen a kapcsolat. - Ehhez pedig lehet, hogy el kell majd mondanod, hogy megcsaltad a párod, ami jár bizonyos kockázattal.

Nem sokat tudtam segíteni, mert ennek a helyzetnek sajnos most nincs jó megoldása. Viszont bármit is teszünk az sajnos nem egy helyzetre megoldás, hanem egy folyamat első kis lépcsőfoka. Amikor összejöttél ezzel a sráccal, te boldog voltál abban a helyzetben, ugyanakkor elindítottál egy folyamatot ami nem éppen a boldogsághoz vezet. Most neked úgy kell döntened, hogy ne egy helyzetet oldjál meg, hanem egy olyan lépcsőre lépj, ami előre visz. – Ami változással, tettekkel, őszinteséggel és talán bűnbánattal jár. Így aztán sajnos a „fájdalmat” nem tudod megúszni.

2013. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát 4 es nagyon is igazad van sajnos pont így van ahogy leirtad a 4 éve tartó kapcsolatomat nehéz lenne itt hygni hisz a kislány is nagyon szenvedne . párom tudja hogy megcsaltam őt de ő amúgy tudja hogy már nem tart a dolog és csak ő van nekem .a másik fél tudja a helyzetet és ő így is velem maradt mert bízik abban hogy valamikor együtt tudunk lenni ahogy én is.ha lenne lehetőségem elmenni akkor vele lennék de akkor is félnk a 4 éves kapcsolatomat itt hagyni hisz nagyon szenvedne kislány is és az apukája is,félnék hogy mi lenne velük jolvannak e eltudja e látni a kislányt? és ehez hozzá jön még hogy a kislány epilepsziás beteg is .de ha itt maradok akkor csak rossz lesz a másik félnek is és nekem is mert szeretjük egymást és szerelem nélkül nem lehetek boldog senkivel.ő még egyszerűbenn tudna kezdeni új életet de mégse tudom mit tegyek .ha tehetném mindketőjük életéből kilépnék de ez nagyon nehéz nem csak nekem.ha nem szeretném a kislányt akkor minden további nélkül elmennék bárhova.de így ez nem olyan egyszerű :(
2013. febr. 14. 10:26
 6/6 anonim ***** válasza:

A 4-es vagyok.

A párod tesz valamit vagy ti tesztek most valamit, hogy jobbá váljon a kapcsolat ?

Illetve, van olyan, amit ő egyáltalán tenni tudna ? Ezt most úgy értem, hogy egyáltalán semmi esély arra, hogy az a láng újra feléledjen? Persze tudom, most más szeretsz, így nehéz, de ha nem lenne a másik, akkor lenne esélyetek jobbá tenni a kapcsolatot? Mert ha nem, akkor sajnos, ahogy telik múlik az idő, ez rosszabb lesz. Előbb utóbb pedig sajnos nem fogod tovább bírni és lépni fogsz.

Mi pasik, persze ilyen helyzetben legfeljebb nem megyünk a nők után, így általában nekünk a szemünk szokott kísértésbe esni. Egy nőnél viszont számtalanszor próbálkoznak és ha ezt olyan módon teszik, hogy a nő lelke megkapja azt amire mindig vágyott, akkor bizony a nőnek a lelke esik kísértésbe.

Most félre téve azokat a dolgokat, hogy mi pasik a közhiedelem szerint valójában mivel is gondolkozunk. Azaz ha ezzel a sráccal vége is, és nem teszitek jobbá a kapcsolatotokat. Nálad számtalanszor fognak még próbálkozni a férfiak, csak azért mert nő vagy. Egy nőről akinek meg van mindene, ez lepereg, szinte már napi rutin, hogyan rázza le a férfi szemeket. Ha továbbra sem leszel boldog ebben a kapcsolatban, te erre a „napi rutinra” sajnos, hosszú távon nem leszel képes. Előbb utóbb úgy is jön más újra, aki megadná neked mindazt amire szükséged van. Viszont annak aki majd jön, lehet, hogy nem akarsz majd fájdalmat okozni, mert megélted már egyszer. Akkor viszont már még nehezebb lesz dönteni, bár a mostani kapcsolatod még rosszabb lesz.

Gondolom neked és a kislánynak is valamennyire olyan mintha az anyukája lennél. Így aztán bármi is lesz, mindig törődhetsz vele, mindig látogathatod és mindig segíthetsz neki. Ha ezt a mostani pároddal meg tudod beszélni és ha azzal a sráccal is meg tudod beszélni akit szeretsz.

2013. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!