Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy képes valaki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes valaki teljesen feladni a büszkeségét és így maradni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátnőm párja másba lett szerelmes, de még csak plátóian. Nem képes szakítani, mert nagyon szereti, bár vívódik még, hogy mit tegyen... Én nem várnám meg, hogy a pasi dobjon ki, ha sikerül összejönnie a másik lánnyal. Szerintetek ilyenkor nem az a normális, hogy én szakítok és nem hagyom hogy egy pasi csak pótléknak használjon?

2013. ápr. 10. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez alapvetően igen. de a csaj nyilván nagyon szerelmes és naív esetleg a pasi még hitegeti valamivel. Ő dönti el hogy mit vár ettől a csávótól, de én is leléptem volna már régen a helyébe...
2013. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerelemben nem az ész diktál.

Sokan azért ragaszkodnak a kapcsolathoz, mert nem bírják az egyedüllétet. Ilyenkor megpróbálják elhitetni, hogy minden oké, amíg nem jön a végső pofon (bár van, aki még akkor is köti az ebet a karóhoz, veszteségnél ez amúgy szokatlan hozzáállás). De ezt hiába mondanád neki, elhárítaná (azon kívül más oka is lehet, ez csak egy általános jelenség), ezen sajnos végig kell mennie.

2013. ápr. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, aki tényleg szerelmes annak egy ilyen szakítás egyelő a halálfélelemmel. Átéltem már, Csernus doki is erről mesélt az előadásán és tökre igaza volt. Enen túl kell esni. Meghal aztán újjászületik. Remélhetőleg csak lélekben hal meg.
2013. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen esetben szakítottam a barátnőmmel, mert rájöttem, h nem szeretem eléggé, ha bele tudok szeretni másba. Így tisztességesebb mint áltatni mert az ő idejével is játszom.
2013. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos sok nő szenved alacsony önértékelésben, és sokan egymást is megerősítik ebben. pl. fórumokon "okosnak" nevezik magukat azok a nők, akik számára elfogadható, netalántán természetes, hogy a férjük/barátjuk megcsalja őket.
2013. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!