Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyzet ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit gyakran látok, mert egy bevásárlóközpontban dolgozik és nyitott az a hely, ezért szinte mindig látom, amikor elmegyek arra, vásároltam már nála és azóta mindig köszön. Nagyon jóképű férfi, nem sok hasonlót látni. Na szóval az a lényeg, hogy mostanság nagyon sokat gondolok rá és nagyon odalettem érte pedig semmit sem tudok róla (például, hogy van-e családja, ami sajnos esélyes mert bőven 30fölött van már meglátásom szerint). De annyira jó látni és imásom amikor mélyen egymás szemébe nézünk. (Bocsi a nyáladzásért). Nemrég lett vége egy hosszú párkapcsolatomnak és most egyedül vagyok. A korkülönbség elég jelentős lenne, ha lenne valami. A koromhoz képest viszont felettébb érett vagyok (s ezt nem csak én mondom) 16/L

2013. ápr. 8. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem a korodbéli pasikkal barátkozol? Egy 30 éves pasinak akarsz a szeretője lenni 16 évesen???

Majd eljön az ideje, amikor az idősebb pasikból kell válogatnod. Ez a pasi csak kihasználna. Az apád lehetne...Szerinted mit akarna tőled ez a férfi? Ha tetszel neki, akkor csak megfektetni, semmi többet, nem vállalna fel társának. Mert egy gyerek vagy. Ezt lásd be és térj észhez, mielőtt késő lenne.

21/L

2013. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazad lehet (sok idős -50körüli is- fel is ajánlkozott már...), bár nem biztos, hogy minden esetben úgy van, ahogy mondod. Az előző barátom is 28 lesz most, akivel nemrég szakítottam (több mint 2 évig jártunk). Ez a férfi mondjuk nála is bőven idősebb ránézésre.
2013. ápr. 8. 22:26
 3/4 anonim válasza:
ez az ember valószínüleg azért olyan kedves veled mert udvarias.gondolj bele hogy a családod is ha minden jó,ők is olyan kedvesek.
2013. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abban nem igazán kételkedem, hogy bejövök-e neki (mert azt látom). Persze, nyilván kedves mindenkivel.
2013. ápr. 9. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!