Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak az ilyen lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés

Barátomnak egy osztálytársa (aki az én évfolyamtársam) folyamatosan bele van mászva a barátomba.. Mai eset, amin nagyon kiakadtam, hogy elkezdte a barátom combját fogdosni és ugrált szó szerint a barátom lábfején, és kérdezgette tőle, hogy nem fáj, nem fáj? Ha így csinálom akkor sem? Mind ezt előttem... a barátom már nem tud erre mit szólni, de azért kicsit kellemetlen, hogy ha én elkezdenék kiabálni a csajjal (mert amúgy a határán vagyok) akkor hülyének lennék nézve. És nem ez az első eset, amit ő csinál... a múltkor a barátnőm mondta, hogy hangosan csámcsogtak a mi szerelmi életünkön és azt beszélték, hogy milyen farka van a barátomnak... Most ezek mi a jó istent képzelnek magukról? Mit csináljak, hallgassak?


17/L



2013. ápr. 11. 18:52
 1/7 Major Roxanne válasza:
100%
Egyik pillanatban mikor elpattan a hur, a leheto legkulturaltabb es visszafogottabb modon mondd el neki a velemenyed. Nyugodtan. Ez gorenyseg. Ilyet nem illik. Nem ertem a baratod miert nem szol ra.
2013. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, hallod... az ég világon semmit nem értek ebből a szövegből...
2013. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Állítólag ez a csaj még a legjobb barátnője pasijának is fogdossa a kezét...
2013. ápr. 11. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben simán leordítottam volna a csajnak a fejét. Szánalmas ez a viselkedés.
2013. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
mit csinálj? semmit! ez a pasid dolga... esetleg megemlíteheted neki (de nem támadóan, csak félszóval), hogy "őő nemkéne"... az ő dolga lepattintani, nem a tiéd
2013. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat... én is ezen gondolkoztam, hogy ma már szólok a barátomnak, hogy ez így nem fog menni, hogy én mindent elnézek, ő meg semmit nem szól a csajra.
2013. ápr. 11. 19:03
 7/7 Major Roxanne válasza:
En mindkettojuk elott elmondanam a bajomat, egyutt tudok veled erezni, en is jartam hasonlo cipoben de en nem birtam ilyen visszafogott lenni mint te, szepen megmondtam a velemenyem, ugy hogy mindenketten velem voltak. Kisebb veszekedes utan persze minden elrendezodott.:D jaj de utalom az ilyen szitut.
2013. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!