Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek a lányokkal való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a lányokkal való ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Szóval.. a helyzet az, hogy 21 éves srác vagyok aki bármennyire is szeretne becsajozni nem megy, mert nagyon csúnya.. És már annyi elutasítást kaptam hála a külsőmnek, hogy már szó szerint félek ha egy lánnyal kell beszéljek, így már nem is ismerkedem egyáltalán. Igényes vagyok, divatos ruháim vannak, de az arcom mindent elront. Régebben magabiztos voltam, de már ahogy rájöttem nincs mire fel az lennem, nagyon visszahúzódó vagyok.. Azt már beláttam, hogy nekem nem lehet barátnőm és már nem is szomorkodom olyan sokszor emiatt, de már olyan szinten zavarban vagyok ha bármilyen lánnyal kell beszélnem, hogy rosszul érzem magam. Mit tudnék ez ellen tenni?

Kérlek titeket adjatok egy két tanácsot.:)



2013. ápr. 5. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele! A szemét lányoknak köszönhetően az önbizalmam a béka segge alatt!! :/
2013. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanmár !!


Biztosan van olyan lány, akinek tetszenél, és ne adj le az önbecsülésedből :))

Szerintem joó lenne ha mégiscsak probálkoznál még a lányoknál !!


:D:D

2013. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Legalább nem vagy egyedül :)


2. Ez csak sablonszöveg.. Jól tudom magamról, hogy ronda vagyok van tükör a fürdőszobámban :) Nem próbálom beadni magamnak azt, hogy nem vagyok az mivel ez csak újabb pofáraeséshez vezet, legalább megkímélem magam ettől.

2013. ápr. 5. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan lány ismerősöd, rokonod, aki a személyed ismeretében tanácsot tudna adni? Így elég nehéz, mert az általános válasz az, hogy legyen önbizalmad.

Az ÉN véleményem/tapasztalatom az, hogy az ilyen típusú/jellemű férfiaknak, akik nők terén önbizalom hiányosak, van egy fajta… kisugárzása, aurája. Nem tudok jobban fogalmazni. Ez aztán sok lányban bekapcsol egy amolyan ösztönszerű riasztót. Tehát én azt mondanám a hozzá állásodat tudatosan és készakarva, magadra erőltetve meg KELL változtatnod. Nincs olyan hogy taszítóan csúnya ember, hacsak meg nem égtél vagy születetten torz nem vagy. Az alapvetően csúnya férfinak is van egyfajta karakterisztikája, ami vonzalmat ébreszthet.

Fellépés fontosabb. A nők ugyan úgy emberek.

2013. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hidd csak el én tényleg taszítóan csúnya vagyok :) Nagyon utálom magam, ha lenne pénzem megcsináltatnám az egész arcom, a nagy orrommal kezdeném :)

De azért rendes vagy, hogy írtál.

Tehát akkor csak bele kell törődjek, hogy egyedül leszek amíg nem leszek gazdag.. :(

2013. ápr. 5. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Még egy módszer van, ami egy ismerősömnek bevált. A problémája ismert, ugyan az mint a tied, folyamatos kudarc, önképe valahol a föld magmájáig süllyedt. Persze, ő sem volt képes önerőből bebeszélni magának, hogy fasza gyerek szóval mivel olvasott erről, elment a divattervezőhöz, vagy kihez. Olyan valaki, aki "átszabja" a megjelenésedet. Új frizura, kicsit sötétebbre is festette, rövid barkót növesztetett vele, kontaktlencse és szinte a teljes ruhatárát lecseréltette vele. Szigorúan összeválogatva mit mivel vehet fel, plusz javított a járásán, tartásán.

Tényleg meglepően megváltozatott az összbenyomás róla, túlzás nélkül mondom. Ettől újra lett önbizalma, életkedve és.. két hónapon belül barátnője. Neki ez bevált.

2013. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A legrosszabb amúgy, hogy fogalmam sincs igazából mihez kezdjek magammal. Ez az egy dolog lenne ami boldoggá tudna tenni, egy barátnő nélkül teljesen értelmetlennek látok minden dolgot amit csinálok. Az érzés meg, hogy akármilyen lehetek : kedves, határozott, vicces - teljesen mindegy, mert senki nem kíváncsi a személyiségemre ha a külsőm nem egy szép látvány... Vagy akkor ha mégsem így van, nem tudom meddig kell még szenvednem mielőtt boldog lehetnék. :( Nem akarom én itt sajnáltatni magam, egyszerűen csak azt akarom, hogy megértsétek nekem milyen nehéz ezt a dolgot felfogni, hogy csak a magány ami nekem jut és miért nem veszem komolyan az ilyen sablon szövegeket, hogy jaj úgyis jön majd valaki akinek tetszel, meg hát ez csak önbecsülés hiány... Elvégre önbecsülésnek is kell valamiből lenni, nekem pedig nincs olyan dolgom amire büszke lehetnék és magabiztosan állhatnék ki a lányok elé.

Nem tudom miért érzem magam ilyen rosszul emiatt, lehet pont azért mert sose kaphatom meg és azért vágyok annyira iránta, nem tudom :(

2013. ápr. 5. 17:05
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó kis történet :)

De a tanulsága végülis az, hogy ha nem nézel ki úgy mint egy modell addig nem lesz barátnőd :D

2013. ápr. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!