Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy a 15-16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a 15-16 éves fiúkat nem érdekli a valós szerelem, csak a trófea, és nem lesznek szerelmesek? Hogy csak 17 éves korukra nő be a fejük lágya? ( már akinek )

Figyelt kérdés

A barátomnak előttem egyetlen egy szerelmi ügye volt: egy egyhónapos kapcsolat, amiben igazából nem szerette a lányt. Azt mondta, hogy kilencedikben - 2 éve - volt egyszer szerelmes, viszonzatlanul, azóta nem. ( Kivéve most velem kapcs:) )

Ő most természetesen 17,5 éves, én 15. A lányok tudom, hogy korábban érnek, de hát azért mégiscsak... :D



2013. ápr. 12. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

"lányok tudom, hogy korábban érnek"

Testileg igen ... agyilag ők sincsenek előnyben.

2013. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Mi már megint ez a hülyeség? Inkább menj ki táncolni az esőbe.
2013. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Emberek ***** válasza:

Lehet, hogy a fiúkat nem nagyon érdekli a szerelem, hanem csak a barátnők száma, ma már ez a "menő". Bár erről én nem tudok nyilatkozni, mert engem érettebbnek tartanak az átlagnál. Engem nem az foglalkoztatott, hogy hány barátnőm volt/lesz, mint inkább az, hogy "szeressük" egymást, és egymás társaságát. Egy normális emberi kapcsolatra vágytam. De nem akarok regényt kerekíteni, viszont ha valamire kíváncsi vagy még nyugodtan írj privátot!

16/f

2013. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csajok se jobbak azok meg pénzre/egzisztenciára hajtanak. Vagy kell valami lúzer akitől lehet egy kb. jóképű gyerek meg bizonyos helyeken kis segíj.
2013. ápr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Balanus_concavus ***** válasza:
Ez emberfüggő. Van akinek 20, vagy akár 30 felett sem "nő be a feje lágya".
2013. ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ajjaj, micsoda kérdés. :D

Az egyetemen rosszabb lesz.

2013. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta folyamatosan reménytelenül szerelmes vagyok egy lányba. Eddig már kétszer visszautasított, de én akkor is meg fogom mutatni neki, hogy milyen vagyok valójában, és mit veszítene, ha újra nemet mondana :/

18/F

2013. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a mai világban már nincs olyan mint régen a nagymamánk nagypapűnk 15 éves koruk óta együtt vannak,én is 15 éves koromtol minden honapban másba voltam szerelmes.az igazi nem most fog eljönni,majd a késöbbiekben,ha tényleg olyan korba lépsz ami komoly.persze legyél boldog és legyél szerelmes,de sose éld bele magad h ö lesz a férjed!
2013. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerinted majd közli, hogy beléd sem szerelmes?Nem akarlak lelombozni, de nem fogja...Nem azt "mondom" , hogy nem az de...

Amugy pedig nem ,nem minden fiú...én se skalpot gyűjtök.

2013. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
van akinek meg 30 felett sem no be a feje lagya nem majd epp 17 eves korig :D nekem nem nott be a fejem lagya nekem be kötöttek :D:D:D:D jött 1 lanyka es a kalandosasoknak vege szkaadt 1 rol 2 re leptem ...... ha jonnie kell jon a szerelem es csa :) 24 F
2013. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!