Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtudtam, hogy a barátnömnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a barátnömnek tetszik egy másik pasi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Láttam ,hogy mit beszélt a barátnöjével és az állt benne mennyire tetszik neki ez a srác de engem szeret , és megörjiti az a helyzet ,hogy kapkodja a fejét köztem és közte , de sok érve van az mellett,hogy mi együtt maradjunk,és megprobálja elfelejteni ezt a pasit.

Én aggodok ,hogy mégis az a pasi fog neki kellenni és nem én , ha már ennyire megtudott inogni és elgondolkozott a másik pasin 4 éve vagyunk együtt és nagyon szeretem a barátnömet de nem tudom mit csináljak ez nekem rosszul essik ,és nem is mondta el nekem ,hogy ennyire tetszik neki valaki .



2013. ápr. 12. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem mondja el. hogy mit tegyél? mutasd meg, hogy te vagy a jobb.
2013. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne olvasd a beszélgetéseit! Ha már megtetted, nehogy el mondd neki, mert tuti megharagszik .... Ezért nem is tudod neki felhozni a másik pasit. Szerintem várj még egy kicsit. Bár megértelek, hogy kivagy.... :/ Elhidegült? Mert ha olyan mint régen,akkor menni fog szerintem. Ez csak egy fellángolás jobb esetben. Ha kezd távolodni tőled, akkor beszéljétek meg.


Remélem nem szakítotok! Kitartás!

2013. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hidegult el , észre se vettem semmi változást ,mondjuk egyre többet akart szeretkezni,és ö kezdeményezett.Nem lehet,hogy a másik pasi miatt probálta levezetni sexuális éhségét?
2013. ápr. 12. 16:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem adod meg neki és más pasi megadná akkor lehetséges. Ha felajánlja,hogy szexeljetek ezek szerinte van,hogy lemondod?
2013. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam le soha, söt a sex vele jó és ö is ezt állitsa,lehet csak valami fellángolás volt a másik pasi
2013. ápr. 12. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:
ő Joe, az Éjjel Nappal Bp.-ből :D
2013. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem ez nem akkora baj. Nyilván nem esik jól, de biztos voltál már te is úgy az elmúlt 4 évben, hogy -még ha csak egy pillanatra is- de más lányról fantáziáltál, vagy valaki után megfordultál. Ez nem azt jelenti, hogy nem szereted a párodat, sőt, azt jelenti annál is jobban szereted, hogy egy ilyenért elhagyd! Mindenkivel előfordul, és ha azt írta a lány, hogy téged szeret, akkor őt se fogja egy ilyen eset elmarni mellőled, csak egy picit elbizonytalanodott!

2013. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen nálunk is volt. Ne aggódj! Téged szeret, a másik pasi iránt csak fellángolt. Az újdonság ereje vonzza. De tudja, hogy veled biztonságban van, szereted. Nem fogja megkockáztatni az ismeretlent, főleg 4 év után nem. Csak annyit tanácsolok, hogy még jobban kedveskedj neki mint eddig. Főzz neki, adj neki egy szál rózsát stb. Nem kell nagy dolog csak apróságok. Mondogasd Neki hogy szereted.

20/N

2013. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SirZoli válasza:
Hát ha már a csajod így vacilál közte és közted akkor ott már valami baj van. Próbálkozni lehet, meg 4 év után kell is. De mindig legyen ott, hogy bármikor dobhat. És egyébként is 20 év házasság után is előfordul, hogy a ffi, vagy a nő lelép egy másikkal. Ma már a párhoz nem jár garancia. Egyet tudj, ha menni akar, akkor úgyis menni fog, tök mindegy hány szál rózsát veszel neki. A lényeg, hogy te mindig maradj FÉRFI. Amúgy meg szerencsés vagy, hogy kiderült. A legtöbb férfitársadnak nem jut tudomására, hogy a csaj kifelé tekintget, csak ha már késő. És igen, kell a kontroll, jó ha néha napján az ember a párja körme alá néz. Butaság, hogy egy nő nem fog feladni egy 4 éves kapcsolatot egy újért... a nők is emberek, nem szentek. Sőt néha nagyobb galádságra is képesek mint a férfiak. Megtesznek ugyanúgy bármit, mint a férfiak.
2014. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szia verd meg! mutasd meg ki a kemény a háznál! ha meg elhagy akkor is verd meg a lényeg hogy mindenképpen adj neki hidd el felénk így bánnak a nőkkel lásd az araboknál náluk is igy van jah és magyarok vagyunk mink is:D nálunk aki a párját meg csalja azt kiközösitjük!
2014. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!