Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy miután 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy miután 2 éve szakítottam vele, nem nagyon érdekelt, majd miután valamelyik nap kis nosztalgiálás után ráírtam, és közölte velem, hogy 7 hetes terhes, és boldog, azóta úgy érzem, hogy életem nőjét baltáztam el annak idején? (F/20)

Figyelt kérdés
Ugyan én vetettem véget anno a kapcsolatunknak. 2 év után ráírtam facebookon, érdeklődtem utána, és közölte velem, hogy 7 hetes terhes, és boldog. Eddig nem érdekelt, most viszont mióta ezt megtudtam, állandóan azon kattogok, hogy miért dobtam annak idején életem nőjét? És a tudat, hogy ezek után már sose lehet az enyém, megőrít... Úgy érzem szükségem van rá.
2013. márc. 6. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez hozza sem tudok szolni. Szerintem egyszeruen csak verd ki...
2013. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Másnál babázik le...jobb ha elfelejted...
2013. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Irigység. Azt vártad, hogy ő sóvárog utánad, és pofára estél.
2013. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mert terhes.
2013. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is otthagyott azzal 2 éve, hogy nem szeret és nem velem akarja leélni az életét, aztán most, hogy megtudta, hogy vőlegényem van, aki mellesleg egy szuper pasi és nyáron férjhez megyek, most eszi a fene. Én csak sajnálni tudlak titeket, előbb kellett volna a buksitokhoz kapni.
2013. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12:19: ha előbb észhez kap, most vele lennél?
2013. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez csak irigység nem több ..
2013. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, igen, persze, akár így is alakulhatott volna. De szerencsére nem így lett. Nagyon megszenvedtem azt a szakítást, nagyon sokáig vártam őt vissza annak idején és ha kb fél éven belül a fejéhez kap, akkor visszafogadtam volna. De nagyon fontos hangsúlyoznom, hogy hálát adok most már az égnek, hogy nem így alakult, mert akkor elszalasztom mostani páromat, aki minden tekintetben jobb nála. Mindegy, én nem foglalkozom az exemmel, amikor meghallottam, hogy mégis bánja a szakítást az esküvőm hírére, csak annyit mondtam, hogy szegény bolond...
2013. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért szakítottál vele anno?úgy érezted már nem szereted?
2013. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért szakítottam vele mert nagyon nagy volt a korkülönbség... Én 18 voltam, ő 38... De sokkal fiatalabbnak nézett ki, mint amennyi, lélekben is 20 volt kb, és független volt, ráadásul szeretett is... A környezetem elbizonytalanított azzal, hogy folyton azzal jöttek, hogy ez nem helyes...
2013. márc. 6. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!