Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik de csak barátnak kezeld de van egy furi dolga?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik nekem és elméletileg én is neki de nem akar kapcsolatot, de tudja mit érzek, úgyan akkor mindig mondja pasikról milyen helyesek stb. pedig sztem rondábbbak mint én direkt engem idegesit és sokszor összevesztünk már de gyenge vagyok és mindig bocsánatot kérek miközben nekem van igazam,nagyon vonzó 7-kes vagyok és 8adikba akar barátot és én akarok az lenni, mit tegyek?

2013. ápr. 14. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Várj egy évet.
2013. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kezdetnek megteszi, ha megtanulsz magyarul.
2013. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de gondoljátok elég lenne várni, meg ő nagyon jómodú mondhatni kő gazdag én is átlag felett élek de nem bmw-vel járunl és nem is iphone-t használunk...szerintetek ez számithat neki valamit? (egy nagyon picit felszines)
2013. ápr. 14. 15:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Nem tetszel neki, különben már összejött volna veled.
2013. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja és legyél gazdagabb! A lányok nem jönnek össze olyannal, aki rosszabbul áll náluk anyagilag.
2013. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ez a légy gazdagabb ez nem olyan könnyű, és mindrennap sulimellet van egy 2órás kondim és 2óra kosár.. és nem nézek ki szarul sőtt...nwm nagyképűségből mondom de a suliban a leghelyesebb vagyok :)
2013. ápr. 14. 15:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, akkor csak az anyagi helyzeted az akadály.
2013. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ohh :/ amugy mi is nagyon nagy kertes házban élünk sok kocsival tehát nem feltűnnő meg hát annyi csak hogy nem iphone om van hanem galaxym nem bmw-nk van hanem suzuki sx4 illetve swift :( de azt hittem ez nem lényeg mert ez nem meghatártozó...meg lehet kellemetlen is lenne mert apja sebész annyukája meg a városi biró :)
2013. ápr. 14. 16:01
 9/16 anonim válasza:
nehogy már egy ennyi idős lánynak a pénz számítson..nagyon remélem, hogy nem ilyen világban élünk.
2013. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ja én is :)
2013. ápr. 14. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!