Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi tetszik abban, ha egy lány ducibb az átlagnál?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akiknek bejönnek a vastagabb lányok, hogy miért pont az olyan testalkatúak? A vékonyabb lányok is ugyanúgy bejönnek? Most nem a pici felesleggel (3-5 kg) rendelkező lányokra gondolok, hanem kb 70-75 kg felett. Fiúk, kort is írjatok!
2013. ápr. 9. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan azzal érvelnek, hogy van mit rajtuk fogni, de szerintem sokkal jobb egy lapos hasat simogatni, meg egy feszes feneket, mintsem egy kis felesleggel rendelkező lányét. Félreértés ne essen, semmi bajom a ducibbakkal, de ez a véleményem.
2013. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ahány ember annyi vélemény! :)
2013. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt kár firtatni, akinek ez bejön, annak már fiatal korban, akinek nem, annak ált soha
2013. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt nekem duci barátnőm is (80kg körül), meg nagyon vékony is. Mindkettőben volt valami olyan belső erő, ami szó szerint levett a lábamról. Szerintem egyszerűen ők elfogadták magukat olyannak, amilyen, ezért hitelesen tudtak belépni a kapcsolatba.

22/F

2013. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bejönnek a dagilányok, mackólányok.

Nem a kedvencem, nekem az a jó, ha azért csinos is, de van mit fogni rajta, de bejönnek a kövér macik is.

Szóval mi tetszik pont azokban?

Eleve 80% ban az arc a döntő, ha szép az arca, tetszik nekem, akkor elég sokminden tolerálható egy lánynál.

A másik meg a bujasága! Az hogy hatalmas mellei vannak, egy igazi tejcsárda, nagy széles csípője van, meg vastag combjai és pihepuha párnás elefántsegge! Valamiért olyan nagy anyamacinak néz ki, olyan termékeny valami, olyan amihez állati jó lehet odadörgölőzni.

Ami baj viszont a ronda cellulitisz, meg a hatalmas odalszalonna háta, hasa, nincs semmi dereka.

Szóval csak néha egykét faszverésre. De arra nagyon nedvesedik a pö csöm vége tőlük.

Barátnőnek nagycsöcsű nagyseggű de csinos vékony derekú lány dukál. Azok jönnek be legjobban.

2013. ápr. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint csak a ducibb lányok tetszenek, és a 70-75kg nem duci már nem akarlak megsérteni.. 165 centitől az max telt!

A vékony lányokkal semmi bajom nincsen, de nem tudom magam elképzelni ilyen lánnyal, egyszerűen nem fog meg, számomra bármennyire is furán hangzik, nem vonzó a lapos has, kiálló medence csont, csontos mellkas, satöbbi. Jelenlegi barátnőm pedig jóval az általad említett 75kg felett van, szóval... :D

Remélem elégséges választ kaptál, kérdező :)


16F

2013. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!