Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik de csak barátnak kezeld de van egy furi dolga?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik nekem és elméletileg én is neki de nem akar kapcsolatot, de tudja mit érzek, úgyan akkor mindig mondja pasikról milyen helyesek stb. pedig sztem rondábbbak mint én direkt engem idegesit és sokszor összevesztünk már de gyenge vagyok és mindig bocsánatot kérek miközben nekem van igazam,nagyon vonzó 7-kes vagyok és 8adikba akar barátot és én akarok az lenni, mit tegyek?

2013. ápr. 14. 14:36
1 2
 11/16 enyem9 válasza:
Ne haragudj de veled nagyon nagy baj lehet ha azt hiszed hogy egy lánynak az számít hogy milyen kocsival jársz suliba. Általában azert szeretünk valakit amilyen ,nem azert mert BMW-je van. Ebből is látszik hogy kisfiú vagy, érthető hogy a lány miert nem akar veled összejönni. A helyedben sürgősen elfondolkoznék azokon hogy miket csinalok és hogy egyáltalán igazam van -e. Az egodból meg kicsit vegyél vissza, nem fog ártani nyugi, ettől még nem leszel kevesebb, sőt. Egyébként abba belegondoltal hogy mit szólna ha látná hogy miket írtál ? Kicsit gondolkozz mielőtt cselekszel. Ez is a felnőttéválás része. :) tegyél meg mindent amiről úgy gondolod hogy meg kell, ha ennyire akarod. Ha nem megy engedd el. A kudarcokat is meg kell tanulni elviselni!
2013. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
tudodm, az egon rajtavagyok, és ezt azért irtam mert nem így látom kezelem a dolgokat, de félek hogy ő igen, télneg kisfiú vagy a koromban de érett ! :) ha tudnád menynit változtam érte...1D fan lettem felhivtam amik senki, amikor sielni voltak csak én kérdeztem miylen olt az utjuk stb... itt nem ezzel lesz a baj, ő pont azt akarja hogy ne változzak meg érte, de ha nem teszem akkor meg nem szeret...
2013. ápr. 14. 21:34
 13/16 anonim ***** válasza:
"egy kicsit felszínes" ezen jót nevettem! Ergo, egy felszínes liba.. :D
2013. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 enyem9 válasza:
Amikor valakit szeretünk azert szeretjük amilyen! Ezt jól teszed ha megjegyzed. Nincs szükség arra hogy miattunk megváltozzon, ha valaki megis így érzi mar a legelején akkor ott baj van. Ha nagyon szeretnéd hogy viszonozza az erzeseidet akkor próbáld meg kiérdemelni, ha ezek után sem megy akkor engedd el. Ha egyszer megbánja azt úgyis érezni fogod de ez mar az ő dolga. A lényeg hogy ne alacsonyodj le annyira hogy itt úgymond kibeszélted , mert ennek semmi értelme ha igazán tényleg érzel iránta valamit
2013. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

igeen, igazad van! :) tudom, de elég lekezelő velem és mindent bántásnak vesz ami segitség stb.. de segitettél! :)

amugy ez tök olyan volt mint ha ö mondta volna, ugyan ezt mondta face-en :D

2013. ápr. 15. 20:10
 16/16 enyem9 válasza:
Nyugi nem ő vagyok :D de az biztos hogy sokat tanultam mar ilyen helyzetekbol. Szerintem ő nem fogalmazna ilyen kedvesen mar bocs :)
2013. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!