Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném magam túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném magam túl a szakításon? Eszméletlenül megvisel, teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit tehetnék, hogy jobb legyen.

Figyelt kérdés

Több szakításon is átestem már, voltam nagyon kikészülve, de ennyire még soha, teljesen új nekem ez az egész , mindent olyan erőltetettnek érzek, legszívesebben folyton egyedül lennék, mert próbálom erőltetni a mosolyt , de nem mindig sikerül, és ilyenkor mondogatják, hogy jön majd jobb stb. Tudom, hogy jót akarnak, de ilyenkor nem jó ezt hallgatni.

Annyi mindent megpróbáltam már, de egyszerűen semmi nem köt le, semmi nem vonja el a figyelmem, max nagyon rövid időkre..

Gondolkodom azon, hogy "küzdjek" e érte, de nem tudom eldönteni, hogy érdemes e.

Azért nem írok le konkrétumokat, mert nagyon nagyon hosszú lenne, gondolom többnyire el sem olvasnák, így aztán úgy vagyok vele, hogy akit a konkrét részletek érdekelnek, annak leírom üzenetben.



2013. ápr. 15. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez ellen sajnos nem sok dolgot tudsz tenni. Majd az idő segít!
2013. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leírhatod nyugodtan!
2013. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leirhatod :)
2013. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha attól picit jobban érzed magad akkor írd le nyugodtan és ha gondolod kielemezhetjük :) Hátha elekrülte valami a figyelmedet. Tapasztalatból mondom, hogyha öszintén leirja az ember minden baját akkor viszaolvasva rájöhet olyan apro részletekre amik felett elsuhant a figyelme.
2013. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt csak az idő segít sajnos..
2013. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ide írd le, így aki elolvassa, egyből tud választ is írni és nem kell külön-külön mindenkinek írogatnod.
2013. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is ugyan ebben a cipőben járok :( kiváncsi lennék a te történetedre... írd le :) tuti,hogy jobb lesz :)
2013. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok,akár én is írhattam volna azt amit te írtál. Írd le, és ha érdekel cserében én is leírom neked a velem történteket.
2013. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!