Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nárcisztikus férfiak egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nárcisztikus férfiak egyik tulajdonsága, hogy próbálják visszaédesgetni magukhoz az exüket (akinek új párja van mellesleg), csak mert még nem akadt számukra jobb?

Figyelt kérdés
Ugye ők azok, akik nem tudnak élni úgy, hogy ne érezzék a feltétlen rajongást valakitől?

2013. ápr. 12. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent az hogy nárcisztikus,de legtöbbször azért szokták visszaédesgetni az exet hogy legyen kivel dugni...de az is előfordulhat hogy tényleg szereti az exét
2013. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nárcisztikus férfi? Olyan, aki azt hiszi, mindenkinek a lábai előtt kell hevernie, csak mert jól néz ki és tehetséges valamiben...
2013. ápr. 12. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, a válaszom egy határozott NEM!

Én egy kicsit nárcisztikus vagyok, de ez egész mást jelent. És nem pincsizek az exeknél!

2013. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fospuska ***** válasza:
leginkább az első komment találta fején a szeget.
2013. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, esetünkben nem szereti, igazából csak egónövelőnek használja :S
2013. ápr. 12. 22:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Az összes férfi nárcisztikus, persze szerencsére vannak kivételek. Nők is vissza szokták édesgetni az exüket, mert ha nincs ló, jó a szamár is.
2013. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az összes férfi nárcisztikus, persze szerencsére vannak kivételek"


Ha minden férfi nárcisztikus akkor elvileg kivétel sincs :D


Kérdező ebben az esetben csak azért édesgeti vissza az exét mert nagyon jó vele a szex.Másra nem tudok gondolni,de még mindig fenáll egy minimális esély arra hogy szereti azt a nőt

2013. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a nárcisztikus jellem mögött mindig a félelmek állnak. Önbecsülés és önbizalom mélységes hiánya. Ez a nárcisztikus ember.
2013. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A 3. és a 8. kommentelőn kívül senki sincs tisztában a nárcisztikus személyiségzavar fogalmával, imádom, amikor félvállról valami közhelyes okosságot mondanak be. Habár elnézést, ha nem tudnak erről a jelenségről, de tényleg nem mindig a dugás a válasz. Az én exemnek is nárc. szem.zavara van, meg is jártam vele a poklok poklát. Ugyanezt a kérdést tettem fel a kineziológusomnak is, de leállított, hogy állj, azért nem ilyen egyszerű a helyzet. Szerintem a sztoritól függ, abból sokmindent ki lehet szűrni.
2013. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

HI!

Tudod én egyáltalában nem vagyok ilyen. Nem mennék vissza még 1 milláért sem. Nem minden Férfi ilyen.

2013. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!