Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes szerelmet vallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szerelmet vallani ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Őrülten szeretek egy lányt, akivel jóban vagyunk, és úgy tűnik szimpatikus vagyok neki. Már elég hosszú ideje elvagyunk így...én udvarolgatok, ő folyamatosan mosolyog rám, viszont azt akarom, hogy több legyen ebből. Érdemes elmondani az érzéseimet?

2013. ápr. 15. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, de ne ajtóstul ronts a házba!
2013. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igeen
2013. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyat csak a Ted Mosby csinál. Ez nem úgy működik mint a filmekben, hogy "szeretlek", "én is", puszi puszi és kész.

El kell menni randira, és szép lassan építsd fel a dolgot, kíméld meg magad egy hatalmas pofára eséstől. Ez sehogy nem nyerő.

Gondolj bele hogy odaáll eléd egy számodra viszonylag közömbös lány, és szerelmet vall neked. Óriási trauma, az embert sokkolja egy ilyen. Persze nem azt mondom hogy te közömbös vagy a lánynak, de az hogy beszélgettem, meg elvagytok, és mosolyog rád, az még nem jelent semmit.

Hívd el szépen valahova, próbáld meg kicsit romantikusabbra venni az eseményeket, mondjuk eleve olyan programot találj ki ami a szokásostól kicsit eltérő. Alkalmazz olyan gesztusokat beszéd közbe hogy megérinted a vállát, hátát, esetleg átkarolod. Ha ezekre nem reagál furcsán, esetleg meg lehet próbálni megfogni a kezét, és ha az is lazán megy, nem húzza ki az ujjait, vagy nem vonakodik a dologtól, akkor már egészen jó esélyed van, és be lehet próbálni a csókot. AZ érzések kitálalása soha nem nyerő, az olyan mintha pókerben már az első lapra beraknád az all-in-t. Tehát kiteríted minden kártyád, a kapcsolatok felépítésénél ez nem egy jó taktika.

2013. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el neki az érzéseidet, főleg ha szimpatikus vagy neki
2013. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!