Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárjak le egy egyoldalú...

Hogyan zárjak le egy egyoldalú szerelmet? Jóban vagyunk nagyon is. Nem voltam még ilyen helyzetben de már 3 éve ez megy. És már nagyon nem jó! 31/N

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy szerelmes. Egy ideig kerüld a társaságát. Másképp nem fog elmúlni. Vagy keress magadnak valakit búfelejtőnek.
2011. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy keress magadnak valakit búfelejtőnek.

Ez milyen taplóság már???Miért kell egy harmadik emberrel is kicseszni?

2011. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Már miért lenne kicseszve vele?

Nem gondol legalább folyton arra, akibe szerelmes, és szép lassan elmúlik. Az új kapcsolatból meg akármi lehet, még új szerelem is.

2011. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Legrosszabb hogy ő úgy viselkedik mintha szeretne de közben meg nem és én meg evvel táplálom magam,és utána meg szenvedek amikor nem keres.Szörnyű.NEm akarom már ezt a fájdalmat de őt meg annál jobban.Rá se tudnák nézni egy férfira sem nemhogy még szórakozzak vele.Először valahogy magamban kellene le rendezni!
2011. máj. 14. 10:12
 5/18 anonim ***** válasza:
Szegénykém... pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok. :S Szerintem az a legjobb megoldás, ha kimondod, hogy vége. Akkor is szenvedni fogsz egy ideig, de így ki tudja meddig menne ez.
2011. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg a barátságot.
2011. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!Jól bírtad (3 év),hallod-e...Engem 6 hónap alatt taccsra vágott egy ilyen.Az illető azt mondta,tetszem neki,de most nem akar komoly kapcsolatot.Süket duma.Akar ő,csak mégsem velem.Mindig rendelkezésére álltam,ápoltam a kis lelkét,meghallgattam.Ha meg nekem volt valami bajom,akkor oldjam meg magamnak.Állandóan késett,ha megbeszéltünk egy találkozót.Egyszer megelégeltem,és nem kerestem.Volt,hogy 3 hétig nem beszéltünk.Hát,nem nagyon keresett,felőle fel is fordulhattam.Aztán egyszer rámírt fészbúkon, mert ugye az kényelmesebb,mint élőben törődni a másikkal.És még ő kérdezte,hogy talán haragszok rá?

Az a gáz,hogy megtörtént "az" is,és valami mennyei volt.Aztán leépítette ezt az egészet,majd bejelentette,hogy megismert valakit,akibe nagyon bele tudna habarodni.De legyünk barátok.Majd,miután nem haladt egyről a kettőre a hölgyeménnyel,megint felajánlotta,hogy múlassuk már az időt kellemesen.Voltak egyb cifraságok is,ami miatt végül eljutottam oda,hogy bármennyire fáj is,de csak jobb lehet nélküle.Közben,ha nem is tisztességes úton,de kiderült,hogy én neki csak olyan "ez is jobb,mint a semmi" voltam....padlón voltam emiatt,rengeteget bőgtem,depressziós lettem,eljártam suliba,de azon kívül csak aludtam,meg tettem a semmit.A tanulással se foglalkoztam,de szerencsére még nincs veszve az ügy.

Megszakítottam vele minden kapcsolatot,tiltottam közösségi oldalakon,sőt,magamat le is töröltem minden ilyenről.Töröltem az e-mailjeit,sms-eit.Sajnos ennek ellenére még van némi kísértés,és mivel csoporttársam is volt (otthagyta a sulit,persze nem miattam),még szoktak róla kérdezősködni a tanárok.Tehát elkerülhetetlen,hogy ne legyen téma valahol.Sokszor eszembe jutnak a tényleg szép pillanatok,bár a gerinctelensége után felmerül bennem,hogy azok a percek vajon mennyire voltak őszinték...és soha nem volt olyan jó a szex senkivel,mint vele.De be kellett lássam,hogy ha továbbra is bármilyen kapcsolatban vagyok vele,abba csak tönkremegyek.

Első körben egy anyai leteremtés rázott helyre.Beláttam,hogy igaza van.Körülnéztem,és találtam tennivalót.Odafigyelek a leckémre,itt a vizsgaidőszak,még tarthatom az eddigi átlagom.Ismét részt veszek a házimunkában,törődök megint jobban a macskáimmal,és legújabb mániám,hogy rendben tartsam a virágágyásokat.

Anyai tipp: kutyaharapást szőrével.Szeretném,de egyelőre nem megy.Így egy kicsit befelé figyelek,hogy először magammal legyek rendben.

A lényeg,hogy szerintem szakíts meg vele mindenféle kapcsolatot,és nehogy visszatáncolj utána!Idézd fel a kellemetlen,bántó,esetleg megalázó helyzeteket,az kijózanítólag hat!És tényleg azt tudom mondani,hogy keress valami tennivalót a környezetedben,ami eltereli a figyelmedet!

2011. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok :( 3 éve osztálytársam a srác :( esélyem sincs elfelejteni ha minden nap találkozunk és beszélünk :(((
2011. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

nekem is ez a bajom. igaz még csak 2 hete csinálom ezt. én mindig csak úgy álltam a fiúkhoz h barát. és amikor megjelent Ő akkor belészerettem bár nem rögtön. nagyon jól kijöttünk de kb 50 nap múlva eléggé elcseszte a dolgokat... :( mindig mindenki azt hajtogatja h majd jön a következő hiszen még ő volt az első. de könyörgöm, ez vmi szörnyen rossz érzés. a fiú már teljesen túllépett rajtam hiszen már van másik bnője is... de én nem bírtam ezt csinálni. mindenkinek azt "kell" mutatnom h én erős vagyok de néha már nagyon nehéz. :S mindig amikor elhatározom h én márpedig kiverem a fejemből akkor ő egy olyan dolgot csinál h még mindig szeretem :$ hidd el! egy idő múlva neked is sikerül tovább lépned. ahogy olvasom már 3 éve tart. vhogy próbáld elfelejteni mert ez nem mehet így egész életedben. de tudom h vkit elfelejteni akit szeretünk az annyira képtelenség mint olyavalakire emlékezni akit soha életünkben nem láttunk. remélem mindkettőnknek sikerül tovább lépnünk :) hiszen egyik pasi sem érdemli meg h szenvedjünk miattuk.

én is rosszul csinálom mármint olyan értelemben h amikor tudom keresem a társaságát meg minden. de pont ezt nem kéne. de erre még képtelen vagyok h ezt ne csináljam :S

2011. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok.Én szeretem ö nem .Viszont nekünk van 3 közös gyermek igy a teljes kizárás nem megoldható.Most akkor mit tegyek?Ha tud valaki segitsen mert ez igy tényleg nem jó.
2011. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!