Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a kapcsolatunkb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a kapcsolatunkba már fél éve beleférkőzött egy harmadik?

Figyelt kérdés

Ez az egész történet úgy kezdődött, hogy a párom régebbi barátnője volt az a lány. Persze ez csak egy távkapcsi volt, 150km-re lakott tőle a csaj kb... Ennek a kapcsolatnak egyszer vége lett, (nemtudom miért) aztán kb. egy hónapra rá jöttem én. Mi ketten pedig már 1éve kiszemeltük egymást, csak sosem mertünk odamenni a másikhoz, aztán én nemláttam kb másfél hónapig, a sok szemezés miatt azthittem erre, hogy már nem jött a reggeli szokott busszal, hogy megutált vagy vmi más. Aztán egy szép este olyan 7körül a kapunk előtt találtam. A részletek kicsit hosszúak, a lényegre térek. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, igaz veszekedtünk is, de mindig kibékültünk. Aztán ami a páromnak rettentő zavaró tulajdonsága..játszik egy lánnyal, kamuból összejön vele, aztán egyszercsak megmondja, hogy csak játszott vele, aztán dobja..szerintem legalábbis ha már kapcsolatban van, ezt nem kéne.. főleg velem, mert ha én egyszer féltékeny leszek, hegyeket rombolok le, amig el nem érem a célom.. És a váratlan "vendég" akivel már fél éve "játszodozik" , az nem volt más, mint az a lány, akit még előttem dobott, aki 150km re lakott tőlünk.. Minden egyes képén bejelölte a párom, sziveket irkált neki, (a képek közt szerepelt fehérneműs is..-.-) és olyan szövegeket, amiből más már azthinné, hogy járnak..Mivel én mindent láttam, nekem teljesen elegem volt belőle, 1hétig sem bírtam, hogy megmondjam neki a magamét..nemsokat értem el vele persze.. megkértem, hogy tiltsa le a párom skyperol és facerol is.. Uj facet csinált nemrég, skypen pedig még mindig fentvan neki, mert csak törölte... egy márciusi bejegyzésben, (2012 márciusában még jártak) elolvastam egy beszélgetésüket..ott omoltam össze lelkileg.. mintha mögöttem jártak volna.. kérdezte a lányt afelől, ha olyan gátlásos, hogy meg sem meri mondani, milyen színű bugyi van rajta, mi lessz, ha majd megérinti.. ezután elkezdett magyarázni, hogy mi lessz ha majd elkezdi simogatni a combját vagy esteleg a p*náját.. a beszélgetésben pedig benne volt aza szó is, h járnak..Mikor otthon volt párom, megkédeztem, ezt hogy is gondolta, ő meg egyből megmondta, semmi közöm az ő facebookjához, és itt van vége a kapcsinknak..aztán addig érveltem, mig belenyugodott. Persze a beszélgetést kitörölte és azt felelte rá, hogy még 2012es..

Nem tudtam, minek vagy kinek hidjek, teljesen össze voltam törve..Kb 1 hete pedig 1 hülyesége miatt vesztünk össze, odáig fajult, hogy náluk éjultam el.. Aztán mindennek tetejébe, tegnap megint írt aza lány, párom pedig felajánlotta, hogy skypeon beszélgessenek..Mitévő legyek? >< (nem azt várom elsősorban hogy bármiféle kiosztásban részesültjek, hanem értelmes tanácsokat..elhagyni a páromat pedig nem szeretném, egyszerűen képtelen vagyok, régebbi összeveszésünknél, ha nem csavarja ki a kezemböl a kést és nem szorít magához, hogy semmi baj sem történt, nyugodjak meg, nem lennék itt..

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. ápr. 18. 09:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Te már szinte betegesen ragaszkodsz a párodhoz, mindenképpen meg akarod tartani vele akarsz maradni, ő ezt szerintem folytatni is fogja mert nem érdekli túlzottan hogy mit mondasz ezzel kapcsolatban, ez a dolog játszódhat hónapokon akár éveken át is, mígnem egyszer meg nem unod a vitákat és be nem fejezed a kapcsolatot.
2013. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Márpedig vagy a csajjal beszélgess el vagy HAGYD ott mert ez nem állapot.
2013. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy betegesen szeretem, a rák csillagjegy egyik tulajdonsága a kötődés is, egyszerűen nem tehetek róla, nem tudom megállni, hogy ne szeressem ennyire..

Mikor a csajjal beszélgettem, szó szerint megmondta, hogy úgy is elveszi tőlem.. akkor arra nagyot kacagtam, mivel sohasem látták egymást élőben, csak képeken és kamin keresztül. Van bennem, egy olyan érzés, hogy ők már úgy sem fognak összejönni, de mégis, ha meghallom a lány nevét, házisárkány leszek >< xD Aztán még máig azzal viccelődik velem, h pl csinál egy uj facet, és a vezetékneve pedig az, ami annak a lányak, aztán, hogy azt a plüssnyuszit attól a lánytol kapta, meg stb.(mielőtt mindenki hülyének nézne, van egy picike huga..)

Köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 18. 09:52
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen értelmes tanács: hagyd ott a srácot! Ha így üzikbe ilyeneket írogatnak egymásnak, abból simán lesz egy "komolyabb alkalom".

A másik meg, hogy a párod sz@rik az érzéseidre, ha másokkal ilyeneket csinál, és nem hagyja abba, meg még neki áll feljebb. Keress egy normális srácot inkább, mint egy ilyen nyomorékot!

2013. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Csak a gond, hogy ez a srác (ezt a tulajdonságát leszámítva..) teljesen az ideálom.. Ahol én élek, szinte mindenkit ismerek és nincs egy normálisabb ember sem, egyik drogozik, másik szívja a cigit, mások a nagymenőknek képzelik magukat a világba.. Aztán mert hogy velem kiskoromban szinte aligha foglakkoztak, egyre inkább felnőttem, annál inkább "szartak a fejemre". Ezt érteni, úgy kell, hogy már 12éves koromtól kezdve csak ennyit kapam "tanulj lányom, a fiúknak még van hasznosíthatő erejük, neked csak az eszed marad, tanulj".. és mivel egyke is vagyok, mégnehezebb nekem.. Végül rátaláltam erre a srácra, aki mindig a házunkhoz jön, reggel 6:10-re, csak miattam fél órával hamarabb felkel, mindig értem jön, eljön velem, ahova csak akarom, szünetekben pl korán reggel átjön hozzánk, én erről nem tudok, és titokban reggelit csinált nekem és felkeltett..(máig) Egyszóval rohadtul de jól esik, hogy van egy ember, aki ennyire foglalkozik velem, 9hónap után is bennem bírja tartani azt a tüzet, amit legelőször éreztem iránta. Hozzá hasonló emberrel még csak nem is találkoztam.. mindig dicsér mindenfélével, csak persze vmiért eldurran néha az agya, ezt pedig rajtam levezeti..
2013. ápr. 18. 10:03
 6/23 A kérdező kommentje:
Régebben volt még egy ilyen, hogy 1 másik lánnyal szórakozott, de azzal végül tényleg csak szórakozott.. az is egy hasonló ribanc volt, egy régi gimiben ismertem meg, mikor még floorball-oztam.. csapattag volt, de mivel nemtetszett, hogy rá akart mászni a páromra, a párom pedig dobta, utána pedig volt 1 olyan kis szócsatánk, amivel elértem, hogy kicsit tönkretegyem az életét és soha többé ne is lássam..(ezt pedig azért, mert a párom atán senki sem hivhatja rajtam kivül az ágyba..-.-")
2013. ápr. 18. 10:08
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
"Jó érzés, hogy veled foglalkozik..." - Hát nem csak veled foglalkozik! És nem csak neked jó érzés!
2013. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?


A másik, ami eszembe jutott, azon kívül, hogy hagyd ott, hogy 9 hónap azért nem a világ. És ha már azóta ennyi mindenkivel játszadozik, mi lesz még később... Ezen gondolkozz el...

2013. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

én 16, ő most lett nemrég 18.

Igen, tudom, hogy nem sok az a 9 hónap ahoz képest, de nekem már annak számit:D

Eddig 3 lánnyal szórakozott ugymond, de ebből a 3 ból azzal a 2 vel semmi gond sem volt(megmondta nekik, végig csak játszodozott velük, elhajtotta őket stb stb), csak ezzel az eggyel van gond.. ez az egy lány.. sohasem találkoztak és nem is nagy a valószínűsége, mert ha ide lejön egyedül, elveszlik szinte, mert vagy keres egy szállodát jó pénzért, vagy az utcán alszik, mert se hozzám, se a páromhoz nem fog jönni. A másik indok, az pedig az, ha ide le is mer jönni, oda is meri tolni a párom háza elé magát, ott ásom el elevenen.xD

Köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. ápr. 18. 10:56
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire ragaszkodsz a sráchoz, és magadénak akarod, akkor inkább ásd el őt a kerted végében :D
2013. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!