Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtasson a partnerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtasson a partnerem, vagy én törődjek bele a kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem én vagyok ez 1. szerelme. Már ennek 6 hónapja. Ő vissza húzódó és eléggé fél a szavakkal bánni... Sajnos onbizalom hianya is va néha... Fél kimondani az érzéseit, és néha nehezen tudom őt révenni , hogy mondja el ami bántja. És tobb szeretetre vágyom eggyértelmuen... Törődjek bele ,h csak ennyit tud nyujtani és ezzel ő is azt hiszi, h elég, vagy Beszélgessek el vele és mondjam meg amin változtatnunk kéne ?

#hosse
2013. márc. 6. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt angolról fordítottad google fordítóval?
2013. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
" A Barátnőm nek én vagyok az első pasia "
2013. márc. 6. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, azt még csak-csak ki tudtam silabizálni, de mi az, hogy "már ennek 6 hónapja"?
2013. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
6 Hónapja tart köztünk a szerelem és a kapcsolat.
2013. márc. 6. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
igen mondd meg neki hogy válltozzon meg, ha nem megy hagyd az egészet
2013. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt és hány évesek vagytok?

A beszélgetés jó ötlet, de ne követelőző jelege legyen. Te vagy az első barátja, tehát neked kell segítened abban, hogy megnyíljon. Egyébként idővel biztos sokkal nyitottabban fog hozzáállni a dolgokhoz, már ha érzi rajtad hogy minden figyelmeddel rá koncentrálsz és nem mindegy neked hogy elmondja-e mi bántja.

az nem elég ha azt mondod neki hogy több szeretetre vágysz mert ez nem cukorka amit még egy marékkal tudna neked adni. Pontosan meg kellene fogalmaznod hogy milyen módon szeretnéd a szeretetet kapni, pl több ölelés, összebújás, gyertyás meghittség, együtt filmezés, stb. Ha konkrétan megmondod mit szeretnél sokkal könnyebben reagál majd rá, mert nem érzi úgy hogy határtalanok és teljesíthetetlenek a kéréseid, hiszen azok egyszerű hétköznapi dolgokban nyilvánulnak meg. Hajrá :)

2013. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is igen, megmondhatod neki hogy ez zavar.


Másodszor igen, bele kell törődnöd, nem szabad erőltetned hogy változzon meg. Elvileg azért vagyunk a párunkkal mert elfogadjuk olyannak amilyen, ha pedig ez nem megy akkor mi magunk változtatunk (szakítunk) de nem őt szekáljuk azzal, ami nekünk nem tetszik....

2013. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszolóm ! 6 Hónaja annak ,h eggyut vagyunk én 16 és fél ő 15 éves... Nagyon köszönöm a tanácsot effélé meg beszéléssel készültem neki én is... Nagyon köszönöm ez sokat segített a megerősítésben
2013. márc. 6. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes vele, neked kell bevezetned a dolgokba, valószínűleg még zavarban érzi magát, próbálj az ő fejével gondolkodni.

Először én is így viselkedtem, de aztán szép lassan egyre inkább megnyíltam a barátomnak. lehet hogy kemény dió lesz ilyen szempontból, az sem kizárt, hogy alapból nagyon bizalmatlan az emberekkel, rajtad múlik igazából, hogy meddig tolerálod ezt.

2013. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, ez az igazi énje és nem tetszik, akkor nem passzoltok. De ha még ki lehet ebből hozni valamit, akkor nem kell mindjárt dobni.


Ui.: Hol tanultál meg írni?

2013. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!