Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy harmadik akkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy harmadik akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Ha bejöttem a képbe egy lánynál akinek kapcsolata van, sokat találkozunk nagyon jól elvagyunk.. sok mindent csinálunk együtt, le is feküdtünk már és olyan jó minden.. lenne ha nem lenne harmadik.. szerintetek tartsak ki, vagy esetleg húzzam meg magam és lépjek vissza?

2013. márc. 6. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a lányt hogy szakitson a barátjával várj egy kicsit ha továbbra sem teszi meg akkor mond meg neki hogy nem akarsz harmadik lenni ugyhogy inkább hagyod akkor had legyen vele
2013. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
válaszd az egyiket és csak ő legyen, a másik ne.
2013. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha csak tartalék akarsz lenni,meg másodhegedűs,akkor élvezd ki a helyzetet,míg lehet,mert könnyen lapátra kerülhetsz.Ha viszont normális kapcsolatra vágysz,inkább lépj vissza kettőt,aztán ha tényleg kellesz a csajnak,úgyis Rád esik a választása.Addig meg ne kavarj be nekik.
2013. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

eddig eljutottál vele, jó lenne megbeszélni ő hogy képzelte

ha nem szakít a másikkal, akkor tudni fogod N

2013. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Figyelj hát szerintem alapból nem szép dolog elcsábítani egy lányt kapcsolatból, de azért ha lány is már ilyen akkor az borzasztó.

2 okot mondok amiért hagyd abba:

- Gondolj bele, ha most te összejönnél a lánnyal, akkor nem merült az fel benned, hogy esetleg veled is ezt csinálná? Találna egy harmadikat és mondjuk később kiderülne?

- A második ok: Mi van akkor ha kiderül? Honnan tudod, hogy milyen a jelenlegi barátod? Lehet, hogy nem kicsit leszel szétkapva.

- Plusz egy harmadik ami most jut eszembe: Mi van akkor ha a lánynak csak addig kellesz amíg tiltott gyümölcs vagy?



16/L

2013. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele, ha minden jó ha velem van és együtt vagyunk akkor a másik srác akitől csak a rosszat kapja azt elfogja hagyni..

De viszont jó lenne már a bizalmat kiépíteni.. mert így nem tudom..

2013. márc. 6. 21:51
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ős Én fiú vagyok.. Egyszer már megjártam így és 5 évig voltam együtt egy lánnyal..26F
2013. márc. 6. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:

5 vagyok :D

Tudom hogy fiú vagy :D Miből szedted hogy nem?

2013. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha kiderül? Honnan tudod, hogy milyen a jelenlegi barátod? Lehet, hogy nem kicsit leszel szétkapva.
2013. márc. 6. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:
bocsánat :D azt akartam írni hogy a lány barátja :$ :)
2013. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!