Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek elofordult mar hasonlo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek elofordult mar hasonlo?

Figyelt kérdés

masfel eves parkapcsolatban elek. de nem egyszer fordult elo h az exemmel almodtam akivel 9honapig voltam eggyutt. es utana egesz.nap ossze vagyok zavarodva. regen lattam ot de meg ezek szerint mindig nem felejtettem el. veletek fordult mar elo ilyen? ha igen akkor mit csinaltatok

?



2013. ápr. 19. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, teljesen normális. nem csináltam semmit, nap végére elmúlik.
2013. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen nap vegere elszokott mulni. de ez mar nem az elso alkalom. :/

tehat akkor ne foglalkozzal ezzel ?

2013. ápr. 19. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy miért szakítottatok az exeddel. Lehet hogy rejtett bűntudat, vagy valami hasonló ami ott motoszkál benned.
2013. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A dolognak pszichésen abszolút érthető magyarázata van. Vagy ahogy az előző mondja bűntudatod van valamiért, vagy egyszerűen az agyad tudja, hogy még van elintézni valótok egymással. Már amennyiben nem múlik el tényleg.


F25

2013. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sokat gondolok ra mert szeretnek vele talalkozni, erdekel mi lehet most vele.

Nem igazan erzek buntudatod, kozos megegyezessel szakitottunk mert nem csinaltunk mast csak veszekedtunk.

Mondjuk a jelenlegi kapcsolatommal is ugyanez a problema,akkor valszleg bennem van a hiba.

2013. ápr. 19. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!