Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves férfinek mennyi esélye lehet a 20 éves lánynál? Működnek a hasonló kapcsolatok? Volt már valakinek benne tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan annyi esélye van, amennyire hisz benne. Miért ne müködhetne?

(Tapasztalatból)

2013. ápr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Attól függ mennyi pénzed van !Ha sok lehet belőle valami
2013. ápr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hááát, végül is aha, működhet!
2013. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk 10 év a korkülönbség, ha érdekel valami írj... másfél éve vagyunk együtt...
2013. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ivilicious ***** válasza:
én most lettem 20,barátom 30, 2 éve vagyunk együtt...
2013. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valtozo, valakinel müködik valakinel nem, de szerintem ez nem kortol függ, hanem összhangtol.

A korban inkabb az a gaz, hogy az igenyek sokszor elternek.

Pl egy 30as lehet mar gyereket akar, a 20as meg meg karriert stb. Ez azert fontos dolog, es nem hiszem, hogy jo feladni egy ilyen fontos elkepzelest egy masik fel miatt, ha nem vagy biztos benne. De ezt tisztazni kell mar a kapcsolat elejen, mielött eveket egymasba fektettek es rajösztök, hogy közeptavon teljesen mas elkepzeleseitek vannak.

(ez lehet egy 22L-23F között is problema, de ebben nagyobb a valoszinüseg, de lehet kisebb problema is, amit mar hallottam, hogy egyik meg bulizni akart minden nap, masik mar komotosan otthon ülni. De ez tenyleg olyan, hogy 2 ilyen embernek sosem lesz problemamentes a kapcsolata)

2013. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!