Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdtem járni egy fiúval....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem járni egy fiúval. Köztünk minden nagyon jó, szeretek vele lenni nagyon. Csak az a probléma, h mint kiderült elég rossz híre van a a környéken. Senki sem nézi jó szemmel, h mi találkozgatunk. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen is volt már ebből konfliktus, fenyegettek kirúgással is, mivel rontom a cég hírnevét ezzel a párkapcsolattal.

Én úgy vagyok vele, h senki sem tökéletes. És velem tényleg nagyon rendes. Most azért szakítsak vele, mert a környéken azt mondják? Nem értem miért ilyen rosszindulatúak az emberek. Mindenkinek kell egy esély és ha én is elfordulok tőle, akkor hogyan állna talpra? Egyébként nincs most állása (de keres)és anyagi gondjai vannak. Meg a szüleivel rossz a kapcsolata. Ennyi lenne a bűne szegénynek. Nem tudom mit csináljak, mert így két tűz között vagyok. 22/N


2013. ápr. 18. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én jártam egy fiúval akiről köztudott volt, hogy kurafi és mindent megdug ami mozog. Persze nem egy társaságban voltunk és én ezt nem tudhattam, de teljesen belém szeretett, úgyhogy nem érdekelt ki mit mondd róla.

Jól éreztem magam.

Tedd amit te jónak látsz és mindenki más KAPJA BE!

2013. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tipikus hódító rosszfiú. Ügyes!


De a cégnek mi köze van a te szerelmi életedhez?

2013. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"De a cégnek mi köze van a te szerelmi életedhez?"


Semmi, de én is kirúgnám a kérdezőt, ha kiderülne róla, hogy a helyi, drogelosztóval jár.

2013. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!