Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy "koptassam" le udvariasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "koptassam" le udvariasan a fiút aki itt lakik a közelben és irogat msnen de nem akarom megbántani, nekem pedig van barátom?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki őszintén, hogy van barátod, szerintem értékelni fogja az őszinteséged! legalábbis én értékelném.
2009. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Csak helyeselni tudom az előttem szólót, őszintés, és kultúráltan kell vele közölni.
2009. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
énis csatlakoznék az előttem szólókhoz...velem is előfordult az ilyen dolog.Nem messze tölünk lakik 1 srac akart volna tőlem többet mint baratság irkalt smst...aztan mondtam neki,hogy van baratom,pedig nem is volt akkor baratom,dehat igy aztan "lekopott"rolam,mert nem nagyon az esetem a srac,ugyhogy mond meg neki nyugodtan,hogy van barátod
2009. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugyan ez van nálam is...de csak így bele a közepébe h bocsi de van barátom? am köszi a segítséget:)
2009. febr. 5. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Megemlítheted hogy este mész a barátoddal moziba és mennyire várod :) ebből csak leveszi hogy van valakid
2009. febr. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz válaszok!

Nem kell pont ezt mondani.

Íme, egy másik szituációs példa:

- Szia! Szereted a "ezt" és "azt" ?

- Aha, barátommal szoktunk elmenni olyat csinálni, de amugy naon nem nézem "azt".

- Aha...

- Bocsi, de most megyek, mert mindjárt jön a barátom, és megyünk bulizni.


A bulizás szó már totálisan beteszi a kaput a gyereknek, még elképzelni sem tudná azt, hogy Te, a pasid, meg ő, mint a felesleges " harmadik ". Azt meg nem írhatja, hogy ne menj vele, vagy beszélgessetek még. Szóval nem tud mit kezdeni ezzel, elköszön és kész. De amúgy ezt a dolgot én nagyon utálom, de ettől már csak azt utálom, ha a lánynak a haverom kell, holott én nekem tetszett meg.

2009. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!