Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy koptassam le a csajt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le a csajt? Már szinte lépni sem tudok tőle.

Figyelt kérdés
Nem vagyunk osztálytársak,én végzős vagyok, a lány most tizedikes.Ahogy kilépek a teremből,rögtön rám akaszkodik. Azt híreszteli,hogy odavagyunk egymásért. Beszéltem már vele négyszemközt,hogy hagyja ezt abba,de akkor is azt hazudta,hogy azért hívtam félre,mert elhívtam randizni. Legközelebb már a barátnői előtt jelentettem ki hangosan,hogy hagyjon békén.Utána azt híresztelte,hogy egy szemét vagyok,és ő csak ARRA kellett nekem. Soha életemben nem nyúltam hozzá egy ujjal sem! Nemrég már az a hír ment,hogy kaptam tőle még egy esélyt,és újra együtt vagyunk. Normális az ilyen ember???? Van barátnőm,ezzel szinte mindenki tisztában is van. A haverjaim csak röhögnek a csajon. A barátnőmmel nincs gondunk ebből.Mindent megbeszélünk...ő is azt mondta,ne foglalkozzak ezzel a lánnyal. De engem idegesít. Hogy rázzam le végérvényesen?
2013. ápr. 9. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs más módja, járasd le nyilvánosan. Aki a szép szóból nem ért, az majd megérti így.
2013. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne csinálj semmit. Nem érdemes vele foglalkozni. Az ilyen valószínűleg bosszúálló is. Ha már ebben ilyen kitartó képzelheted milyen, ha ártani is akar. vannak ilyen embertársaink. Ha nem foglalkozol vele, előbb utóbb abba hagyja. Mert ő is mit tud tenni? Semmit. Meg nem erőszakolhat.

Szerencse, hogy a csajod megértő. Ez a lényeg. A környezeted ismer, úgy is tudják mi a dörgés.

2013. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj hozzá, csinálj úgy mint ha nem létezne...
2013. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elöttem szólokkal. Hidd el, ha látja,hogy semmi reakciót nem tud kiváltani belöled, meg fogja unni elöbb-utóbb. Majd keres magának mást, akire rátelepedhet:)

Beteg szerintem.

2013. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor nem teszek semmit. Csak néha már úgy elkapnám,és addig ütném,amíg mozog. (Jó,tudom,lányokat nem bántunk...de kihozza belőlem az állatot!)
2013. ápr. 9. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
kuldd hozzam
2013. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Haha, megtaláltam a neked való legaktuálisabb filmet. Pont a te eseted van feldolgozva! Szóval csak óvatosan. :)

http://www.youtube.com/watch?v=CUOjPY6eftI


Nézd meg. Csak azért utánna merj iskolába menni. :D

2013. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jézus...! Nagyon beteg film lehet így az előzetes alapján..:) Köszi! :D
2013. ápr. 11. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!