Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti folytatnátok vele a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok vele a kapcsolatott vagy dobnátok?

Figyelt kérdés

A pasi 25éves egy albérletben lakik és 3hónapja már annak hogy befogadott magához egy munkanélküli csinos lányt aki egy idős vele és a csaj egy férfi faló típus azaz pasizni szokott és dobálja őket mert válogat. És azért fogadta be a csajt magához mert megsajnálta és segíteni akart neki talpra állni. A pasi pedig még az exével is jó viszonyban van tartja vele a kapcsolatott és a facebookon még mindig fent vannak a közös képeik és van egy mappa amiben az exe és ő van benne egy csomo közös kép és még mindig örizgeti.

Velem pedig már 2hónapja jár együtt.

Mondtam neki hogy hozzám költözhetne és mindent felesben fizethetnénk és küldje vissza haza a haver csajt mert úgy tünik nem sikerül neki elhelyezkednie.

Erre a pasi igy reagált: Még túl korai lenne össze költöznünk alig ismerjük egymást.

Az én véleményem pedig az hogy igazán csak lakva ismerjük meg a másikat mert együtt járogatva mindenki annak adja ki magát akinek akarja de együtt élve lehet csak igazán kiismerni a másikat igazán. Amúgy én 22éves vagyok.

Nem rég pedig kiderült róla egy érdekes dolog.

Azért szakított az exével akivel 3évet járt és feleségül akart venni is csak megcsalta az exe őt és szakítottak ám de az exe szeretője lett mert az exe járt ő utána pasikkal és mégis sexelt vele párszor és tartotta ugyanúgy a kapcsolatott vele. Sőt mai napig tartja vele a kapcsolatott de hogy találkoznak-e azt nem tudom és remélem hogy nem.Az exe pedig 19éves.

Ti járnátok vele továbbra is és biznátok benne vagy szakítanátok vele? Mert mostanában ezen gondolkodok úgyanis nehéz így bizni benne hiszen az egyik oldalon ott van hogy segítőkész és jó lelkü de a másik oldal pedig az hogy ő egy befolyásolható palimadár mert hadja magát kihasználni és ez nem tetszik nekem benne nagyon nem.



2013. ápr. 19. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
2hónap után még nem költöznék össze senkivel.Azt meg nem hiszem el,hogy akivel együtt lakik,még nem történt semmi.
2013. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak jó szándéktól vezérelve szeretném elmondani neked, hogy az ilyen esetekben egyáltalán nem kellene idejönnöd leírni egy ilyen dolgot! Magadtól, 120%-al tudnod kellene hogy: "Megyek, keresek normális férfit." Kérlek gondolkozz!
2013. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem költözik össze veled mert abban a lakásban ö lehet a török basa a nök felett de ha hozzádköltözne akkor "veled" kellene "csak" beérnie, ami nem olyan vonzo számára.
2013. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! a 3 válaszoló leírta, tök igazuk van N
2013. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pedig váltig állítja hogy akivel együtt lakik csak segít neki és csak kizárolag haverok.

A lakás amiben lakik 1szoba plusz egy feles.

Na de nagyon zavar a dolog mert csinos a lány és még a kutyája a lánynak az is ott van velük együtt.

És így nehéz a féltékenységemet elrejtenem és nem kimutatni.

Szerintetek dobjam a pasit és ne nyüglödjek vele?

Vagy inkább folytassam vele és ne törödjek a zavaró tényezőkkel? Mert lehet idővel jobb lesz?

Na meg attól is félek hogy mi van ha az exe vissza akarja majd szerezni őt hiszen mikor megcsalta őt a pasi bele ment abba hogy a csajszi szeretője legyen és ha megcsal az exével?

2013. ápr. 19. 23:40
 6/9 Balanus_concavus ***** válasza:
Hát kitudja mit le nem művelnek együtt: a párod, a csinos lány... a kutya.
2013. ápr. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ettől a pasitól menekülj:D Vissza se nézz:D
2013. ápr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mintha az exemről írtál volna.. Lakótárs, egy csinos lány, akivel megosztják a költségeket. Fél év múlva derült ki, hogy nem is csak lakótárs volt a lány, és mekkora balhé, szakítás lett belőle, mikor megtudta a csaj, hogy én is vagyok. Mire én lettem a hivatalos barátnő, addig összekotort egy új nőt, aki rólam azt tudta szegényke, hogy csak haverok vagyunk.

Szerintem szakíts vele minél gyorsabban, még mielőtt jobban megsérülsz!!!!

2013. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat szakítani fogok vele.

Mert amúgy is megöl a féltékenység hogy csaj lakótársa van és még az exével is jó a kapcsolata ez nekem már túl sok.

2013. ápr. 21. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!