Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha friss kapcsolat egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha friss kapcsolat egyből abortusszal folytatódik, akkor folytatnátok?

Figyelt kérdés

nem vagyok kíváncsi a miért nem védekeztetek hozzászólásra, mert védekeztünk és mégis

nem vagyok kíváncsi, a miért abortusz, mert muszáj, mert mindketten szegények vagyunk és egyéb problémák, szóval a kérdésre kérek választ.


2012. nov. 16. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Én mindkettőtöket abortálnám.
2012. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy egyébként milyen viszonyban vagytok. Van úgy hogy egy ilyen dolog összehoz két embert, van hogy szétválaszt. Egyedi esetek vannak, nem lehet általánosítani.
2012. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Egy friss kapcsolatban nem is szabad gyereket vállalni, az úgyis csak azt eredményezné hogy szétmenjetek a későbbiekben.

Nincs ég meg az a kötés köztetek , az a mély kapcsolat és bizalom ami a gyerekvállaláshoz kell.

Persze ezért a válaszért most az összes 21 éves elvált 3 gyerekes anyuka a nyakamnak fog esni, de nem érdekel.

Ha szeret a párod, akkor szép lassan minden visszaáll a régi kerékvágásba, ha nem szeret eléggé el fog hagyni, ezt csak az idő dönti el.

Ez nagy részben attól is függ hogy a női fél hogy éli meg az egészet, ha úgy hogy jajj gyilkosságot követtem el, na az akkor kihat a kapcsolatra, ha nem akkor szerintem nem.

Itt nálunk ugye belenevelik az emberbe hogy ez gyilkosság, az osztrákoknál pl ez egyáltalán nem probléma, mert ott úgy vallják hogy egy nő szabadon dönthet a testéről.Szóval szerintem hogy hogyan folytatódik a kapcsolat az nagy részben a nő hozzáállásán múlik.

2012. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor tud együtt maradni egy ilyen pár, ha az abortuszt mindketten ugyanannyira akarják, és túl tudnak rajta jutni. Ezenkívül akkor, ha tudnak egymással beszélgetni és mindketten éreznek már valamit a másik iránt.
2012. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint folytatnám-e az abortuszt? Nem.
2012. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!